Zmiana stylu na ciemny z powodu żałoby

Założony przez legend.

Jako ze jest żałoba narodowa , i prezydent nie żyje, jestem za wprowadzeniem tymczasowo na okres żałoby narodowej ciemnej wersji skina na forum.
TaniDedyk.pl
Wystarczyłaby wstążka w logu.
Przyciemnienie skina by pasowało , albo logo , tylko żeby coś było znać
Signed.

Ja już u siebie zrobiłem co trzeba (razem z postbitami).
Nie jest ważne, jak bardzo pokolorujemy sobie logo czy styl. To nie jest szopka. Żałobę narodową ogłasza się w sytuacjach wyjątkowych, gdy naród pogrąża się w smutku po wielkiej stracie.

Taką stratą jest śmierć tak wielu osób, do tego aktualnej Głowy Państwa - Prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego.

Dlatego w naszym logo pojawiła się czarna wstążka, która jest symbolem tego, że wiemy co się stało, również integrujemy się z bólem i smutkiem rodzin tych, którzy zginęli w wypadku.

Ważniejszym niż zmiana koloru stylu jest wyciągnięcie wniosków z tego, co się stało, zauważenie, że bez względu na opcję polityczną wszyscy jesteśmy Polakami i możemy żyć zgodnie, bez kłótni i chorej rywalizacji. Takie tragiczne wydarzenia w naszym życiu, powinny dawać nam sygnał, co należy zmienić w swoim życiu, dlatego na tym powinniśmy się skupić.

Dlatego zamykam wątek z tą bzdurną dyskusją, a wszystkim, którzy przeczytali te słowa polecam modlitwę (niezależnie od wiary) za zmarłych, ponieważ już tylko to możemy dla nich zrobić.


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości