Jak zapewne niektórzy zauważyli z forum zniknęła kategoria Wersje instalacyjne oraz link https://mybboard.pl/mydownloads.php nie prowadzi już do działu z plikami, a zastąpił je nowy Dział Download.

Do tej pory do obsługi plików w DD używaliśmy świetnego pluginu MyDownloads autorstwa zaprzyjaźnionego programisty Pirata Nervo. Z czasem jednak okazało się, że sam plugin jest dla nas uciążliwy w przypadku aktualizacji plików oraz dostępności dla użytkowników (w tym łatwej nawigacji i możliwości wyszukiwania).

Dlatego zdecydowaliśmy się na zmianę skryptu do DD na dużo prostszy i bardziej rozwojowy - Inline Downloads autorstwa StefanT. Dzięki niemu pliki mogą być łatwo aktualizowane, ponieważ są umieszczane jako zwyczajne załączniki w wątkach, za pomocą dodatkowych, prostego w obsłudze formularza downloadu.

W DD znajdują się: Skrypty (wątki mogą pisać tylko członkowie Ekipy) - tutaj umieszczane będą aktualne wersje skryptu MyBB, Merge System oraz MyBB Migrator
Modyfikacje (moderacja jest aktywna) - odpowiednik starego działu https://mybboard.pl/forum-modyfikacje-wersje-instalacyjne
Style i grafika (moderacja jest aktywna) - odpowiednik starego działu https://mybboard.pl/forum-style-i-grafika-wersje-instalacyjne
Tłumaczenia (moderacja jest aktywna) - tutaj umieszczane będą tłumaczenia wykonane przez MyBBoard.pl oraz innych tłumaczy.Wątki, które znajdowały się w kategorii Wersje instalacyjne, nadal się tam znajdują, jednakże zostały przeniesione do Archiwum (brak możliwości edycji i pisania postów), więc autorów pluginów, stylów, grafiki oraz tłumaczeń prosimy o napisanie nowych wątków w Dziale Download.

Uwaga! Umieszczając pliki pamiętajcie o prawach autorskich oraz licencji, ponieważ nie zastosowanie się do postanowień w nich zawartych będzie skutkować usunięciem wątku lub banem na MyBBoard.pl.