Ban?

Założony przez marian.

Ludzie do cholery zlitujcie się! Mam bana (i nie tylko ja) na IP tzn. najprawdopodobniej na host bo ip mam zmienne i teraz jak próbuję się dostać na forum widzę tylko napis, że zostałem zbanowany i coś tam dalej tylko za co? Jak widać po tym, że teraz piszę ban został założony na host a nie na login co za tym idzie wszyscy ci co korzystają z internetu z Netii (z tej firmy mam właśnie internet) nie mogą się dostać na forum bo od razu czytają ten piękny komunikat o banie! 100% sprawdzone gratuluję tej osobie co założyła tego bana! To jest tak jakby zbanować host neostrada.pl czyli powiedzmy sobie przykładowo 50% ludzi korzystających z internetu w Polsce!
TaniDedyk.pl
marian napisał(a):Ludzie do cholery zlitujcie się! /.../ To jest tak jakby zbanować host neostrada.pl czyli powiedzmy sobie przykładowo 50% ludzi korzystających z internetu w Polsce!

Po pierwsze - spokojnie.
Po drugie - warto wiedzieć, że MyBB 1.2.x nie ma zbyt dobrze rozwiniętej funkcji banowania po zakresie IP, o czym jest mowa choćby tutaj: http://community.mybboard.net/showthread.php?tid=14173&pid=191212#pid191212
Po trzecie - przepraszamy za zaistniałą sytuację (nie jest ona wynikiem złośliwości, a ograniczeń jakie posiada skrypt MyBB w tej wersji, która jest tu używana) i cieszymy się, że ktoś zgłosił taki problem :)

1.4 już niedługo więc... nie powinno być już takiego problemu.
Przepraszam ale już mi nerwy puszczały bo od kilkunastu dni nie mogłem się dostać na forum,dziękuję za szybką reakcję.
marian napisał(a):Przepraszam ale już mi nerwy puszczały bo od kilkunastu dni nie mogłem się dostać na forum,dziękuję za szybką reakcję.

Wszystko zawsze można wyjaśnić - grunt, żeby kontaktować się z odpowiednimi osobami ;) W każdym razie - mam nadzieję, że już "wszystko gra" i możesz się normalnie logować.
DamYan napisał(a):Wszystko zawsze można wyjaśnić - grunt, żeby kontaktować się z odpowiednimi osobami ;) W każdym razie - mam nadzieję, że już "wszystko gra" i możesz się normalnie logować.

Tak teraz jest wszystko ok, a co do kontaktowania się z odpowiednimi osobami top było to utrudnione bo nie miałem możliwości nawet przeglądania listy użytkowników :(
Ale w stopce masz taki fajny link "Kontakt" ;)


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości