Pomoc na PW

Założony przez  DamYan.

Od jakiegoś czasu zauważyłem wzmożoną aktywność w mojej skrzynce PW. Zastanawia mnie to, dlaczego użytkownicy piszą do mnie PW w stylu "a czy możesz zerknąć tutaj?!", albo "czy możesz mi pomóc?" (i wyłuszczają problem, oczywiście bez szczegółów), albo "nie chcę pisać nowych tematów" (więc po co forum??).

Jak dla mnie idea naszego supportu jest prosta: podziel się pomocą z innymi, może ktoś już miał taki sam problem!

Dlaczego zatem ktoś myśli, że zostanie potraktowany inaczej niż każdy użytkownik forum? Dlaczego ten ktoś jest na tyle egoistą, że nie chce podzielić się wiedzą o rozwiązaniu z innymi, tylko prywatnie? Dlaczego ktoś myśli, że odpowiem w ogóle na takie PW? Dlaczego ktoś myśli, że na PW szybciej dotrze do mnie?

NIE MAM POJĘCIA DLACZEGO!

Proszę zatem ten post potraktować jako APEL do ROZSĄDKU.

NIE POMAGAMY NA PW! POMAGAMY NA FORUM (po to ono jest!)!


PS
Co by się stało, gdyby do Twojej skrzynki przyszło 100 PW z arcyważnym pytaniem i prośbą o pomoc?
Chciałem przypomnieć wszystkim, którzy wysyłają PW do Ekipy - nie pomagamy tą drogą, pomagamy na forum, z myślą o tym, by szersze grono skorzystało z rad, jeśli zderzy się z podobnym problemem.
Niestety prośby i nawoływania nie dały skutku, dlatego wprowadziliśmy parę zmian na forum, aby ułatwić pracę Ekipie oraz ograniczyć nadużycia.

Od dzisiaj każda prośba na PW o pomoc skierowana do Ekipy będzie w pierwszej kolejności ignorowana, a w przypadku dalszego "jęczenia" - użytkownik otrzyma ostrzeżenie za rozsyłanie SPAMu (czyli niechcianych wiadomości).

Osoby, które nie napisały odpowiedniej ilości postów odebrano możliwość wysyłania wiadomości PW.

Prosimy Was również o pomoc w identyfikacji spamerów, osób łamiących polskie prawo, zasady na forum i innych uprzykrzających Wam życie na MyBB PL o korzystanie z możliwości ZGŁASZANIA PW. Mechanizm działania zgłoszeń jest podobny jak w przypadku zgłoszeń postów na forum - funkcja ZGŁOŚ w panelu wiadomości:

   
DamYan - na jakiej zasadzie działa ta funkcja? Ekipa ma wgląd w prywatne wiadomości użytkowników? A gdzie zachowanie tajemnicy korespondencji?
(11.03.2012, 23:29)XemiX napisał(a): DamYan - na jakiej zasadzie działa ta funkcja? Ekipa ma wgląd w prywatne wiadomości użytkowników? A gdzie zachowanie tajemnicy korespondencji?

Nie bardzo rozumiem Twoje pytanie, czy możesz napisać jaśniej?
Chodzi mu o to czy Wy - jako administracja możecie oglądać Prywatne Wiadomości innych użytkowników.
(12.03.2012, 10:40)Sekhmet napisał(a): Chodzi mu o to czy Wy - jako administracja możecie oglądać Prywatne Wiadomości innych użytkowników.

Jeśli ktoś zgłasza korespondencję, która została do niego wysłana, ma do tego pełne prawo, ponieważ jest odbiorcą. Zatem daje nam możliwość przeczytania jej za zgodą.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości