Jakich pluginów Wam brakuje w MyBB?

Założony przez  wujas.

(25.02.2010, 23:29)wujas napisał(a): Nie ma tego w standardzie.
Plugin na 1.4 jest, bo sam miałem. Jutro może poszukam.

Tak, również go miałem, ale...

W dziale w którym pojawiały się posty miałem wyłączone naliczanie postów. No, ale nic to nie dało, bo każdy kolejny raport wzbogacał mój licznik postów o kolejne.
Proszę Was o powrót do tematu. Jeśli ktoś poszukuje pluginu - niech napisze tutaj: https://webboard.pl/forum-szukam-modyfikacji
Pytanie wskazuje na pluginy, które jeszcze nie zostały napisane, a przydałyby się w MyBB.
Mi osobiście bardzo brakuje dwóch pluginów:
- ignorowanie tematów
- pokaż nieprzeczytane posty

Przy małych forach da się przeżyć, ale szykuję przenosiny forum na którym w ciągu jednego dnia potrafiłem mieć po 1000 nieprzeczytanych postów. Przy ignorowaniu tego co mnie nie interesuje ograniczyłem tą liczbę do ~50.
2. masz pokaż nowe posty. To prawie to samo.

Mi natomiast brakuje takich pluginów:

=== User Access Mask === powoduje możliwość nadpisania uprawnień dostępu do poszczególnych for dla poszczególnych userów niezależnie od rangi.

=== User Settings Mask === j/w tyle że powoduje nadpisanie poszczególnych ustawień (np. blokada modyfikacji sygnaturki/avatara/pisania postów/wątków/edycji/ etc)

=== MyCode Filter === Możliwość blokady możliwości używania określonych znaczników MyCode (lub BBCODE jak kto woli :P) przez określone grupy.
Na zielono zaznaczyłem modyfikacje "łatwe do zrobienia". A na czerwono bardzo trudne do zrobienia :)
(09.03.2010, 21:53)MojeGBA napisał(a): 2. masz pokaż nowe posty. To prawie to samo.

Prawie robi wielką różnice :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości