Blog na mybboard.net otwarty

Założony przez  bryn.

~Luk@s~ napisał(a):avatar na górze? hmm nie podoba mi się to
można wyłączyć ;) tzn. ustawić (w panelu użyszkodnika), żeby posty wyświetlały się "po staremu" - z postbitem z boku
No wygląda to ciekawie :) sporo nowości widać , panel moda jak w vBulletinie .
żeby jeszcze było tak optymalne i szybkie jak vbulletin to by było coś :D
pabloo napisał(a):No wygląda to ciekawie :) sporo nowości widać , panel moda jak w vBulletinie .
żeby jeszcze było tak optymalne i szybkie jak vbulletin to by było coś :D

No wydaje mi się, że właśnie vB mogłoby się uczyć od MyBB, ale to nie temat na ten wątek :)
vB jest spoko, dużo pluginów, ogólnie fajny skrypt tylko ma kilka wad, między innymi strasznie żre transfer miesięczny na serwie no i jest płatne :/ zobaczymy jednak co będzie w nowej odsłonie MyBB :D czekam z niecierpliwością :D
Groshman napisał(a):/.../ między innymi strasznie żre transfer miesięczny na serwie /.../

Tu nie chodzi o transfer, tylko obciążenie maszyny hostingu. Obciążenie polega na wykonywaniu dużej ilości zapytań (w większości niepotrzebnych, nadmiarowych), co znowuż wymaga sporo pamięci i proca.
Cóż mamy już marzec a 1.4 jeszcze niema. Widać beta testy się przedłużają. Ale w końcu kiedyś musi wyjść :) Co do wyglądu to tak jak większość jestem pod wrażeniem. A jeżeli chodzi o awatary na górze. To nie byłbym taki sceptyczny co do tego. Widać tylko jeden post ;) Ciekawe jak się prezentuje kilka takich. MOże to nawet nieźle wyglądać.
Macie może jakieś najświeższe informacje?



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości