Blog na mybboard.net otwarty

Założony przez  bryn.

Developerzy MyBB, zapewne desperacko szukając miejsca na informowanie nas o nadchodzącej wersji 1.4, wczoraj otworzyli bloga! Już teraz obiecują, że w najbliższym czasie można tam będzie przeczytać kilka notek:
- opisujących nowy panel administratora - ten, który w 1.4 ulegnie największym zmianom
- zawierających rady dla twórców pluginów
- omawiających różne rady i triki dla administratorów
- obgadujących to, co się dzieje w środowisku developerów (coś dla nastoletnich fanek Chrisa :D)

Bloga można znaleźć pod jakże trudnym do zapamiętania adresem: blog kropka mybboard kropka net ;)
Czekam aż umieszczą pierwsze screeny z nowego panelu ACP i wyglądu forum. Fajnie też byłoby zobaczyć nowe emotikony, bo ponoć są dużo bardziej user-friendly.
Dobrze by było też wreszcie zobaczyć... MyBB 1.4 w donwloadzie :D
No też jestem ciekaw jak to będzie wyglądać. Ciekawe czy postarają się może nie w tej wersji, ale w innej o zmianę wyglądu MyBB. Wygląd z dzisiejszymi możliwościami powinien być znacznie lepszy. Przykra sprawa, ale niestety jeśli chodzi o wygląd MyBB, a PhpBB - to MyBB wysiada całkowicie.
# Among the blind one - eyed man is a king.
Spokojnie MyBB jest młodym skryptem w porównaniu phpBB. Przyjdzie i czas kiedy do MyBB będą świetne style.
hjr napisał(a):Spokojnie MyBB jest młodym skryptem w porównaniu phpBB /.../
Czy ja wiem? Zaledwie 2 lata różnicy.
Cytat:Copyright © 2002-2008 MyBB Group
Cytat:Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Jednakże w funkcjonalności, MyBB wiele skryptów bije na głowę.
# Among the blind one - eyed man is a king.
oto i blog w akcji :D
http://blog.mybboard.net/2008/02/09/mybb...ew-part-1/
Obejrzałem sobie screeny z tego Panelu Admina i jestem normalnie pod wrażeniem jak to tam wygląda :) Z niecierpliwością czekam na wydanie tego MyBB w wersji 1.4 :)
no będzie trzeba się przyzwyczaić. Ale fajny. To jest Ajax?
możliwość bezpośredniego edytowania plików językowych. Nawet emotki są bardziej przyjazne :d
Łatwe dodawanie botów. I warniki :D

Czemu oni że rzucą wersji beta ?
~Luk@s~ napisał(a):/.../
Czemu oni że rzucą wersji beta ?

Pewnie nie wszystko skończone jeszcze i przetestowane, więc dlatego nie chcą zrobić "smaczku" zawczasu, a później się ośmieszyć.
Ten blog ma z pewnością uspokoić userów, że takowa wersja istnieje i że już wkrótce zostanie wydana, bo przecież wszyscy wiemy - sporo się opóźnia.
~Luk@s~ napisał(a):To jest Ajax?

nie, to nie jest ajax ;) przynajmniej nie widać na screenach żeby cokolwiek tam korzystało z ajaksa.

a buźki są brzydkie :/
~Luk@s~ napisał(a):Czemu oni że rzucą wersji beta ?
Publicznej bety nie będzie, bo autorzy stwierdzili, że nie mają ochoty na przebijanie się przez zgłoszenia bugów w stylu
"nie dziaua mi bo wyskakuje jakis błąd pomuszcie!!!11111jedenjedensin(pi/2)"
Dlatego też dostęp do bety mają... ehkm... wybrani. :cool:
marines napisał(a):a buźki są brzydkie :/
Sam jesteś brzydki. :D j/k

Na pewno są lepsze od aktualnych domyślnych.
Można zobaczyć kolejne screenshoty z MyBB 1.4 :)
I normalnie jestem pod wrażeniem :)
http://blog.mybboard.net/2008/02/17/scre...b-14-beta/
Murek też jestem pod wrażeniem... ;P
Zdaje się też, że i moderator będzie miał własny panel (coś jak ACP), do zarządzania na forum. Czyli: bany, przydzielone warny, itp. zależnie od przydzielonych praw przez administratora forum. Obecnie coś takiego posiada phpBB3, jest to bardzo pomocne i wygodne.
# Among the blind one - eyed man is a king.
avatar na górze? hmm nie podoba mi się to ale reszta fajna

Jak popatrzyłem na edytor postów pomyślałem o Office2007 a dopiero później przeczytałem
Cytat:The new editor can also sport a sleek looking Office 2007 based user interface.
:D



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości