MyBBThemes.pl i MyBBoard.pl łączą siły!

Założony przez DamYan.

Chcieliśmy Wam oznajmić bardzo dobrą wiadomość - z dniem 20.01.2010 MyBBThemes.pl staje się częścią serwisu MyBBoard.pl.

MyBBThemes.pl do tej pory działało samodzielnie i skupiało wielu adeptów dobrych stylów dla MyBB, natomiast kategoria Style na MyBBoard.pl jest jednym z bardziej obleganych działów. Ciągle panuje zapotrzebowanie na style, buttony oraz poprawki graficzne w MyBB, dlatego wspólnie z Administracją http://www.MyBBThemes.pl w osobach Tuptusia i hippie postanowiliśmy połączyć siły pod jedną banderą.

Domena http://www.MyBBThemes.pl od dziś będzie przekierowywać użytkowników pod adres http://style.mybboard.pl, a serwis MyBBThemes PL staje się oficjalnym modułem MyBBoard.pl.

Funkcjonalność serwisu MyBBThemes nie zmienia się - portal zawiera style do pobrania, zaprojektowane przez polskich grafików. W planach jest rozbudowa, w tym możliwość dodawania styli już udostępnionych na innych stronach, wraz ze spolszczonymi buttonami i elementami graficznymi. Na razie jednak skupimy się na odpowiednim dostosowaniu portalu, aby był jak najbardziej user-friendly dla użytkowników MyBB.

Mam nadzieję, że dzięki temu posunięciu skupimy jeszcze więcej sympatyków MyBB w Polsce w jednym miejscu, czego Wam, MyBBThemes.pl, MyBBoard.pl i sobie życzę :)
TaniDedyk.pl
Gratulacje, ale tak się przyczepie...
Cytat:MyBBoard.pl i MyBBThemes.pl łączą siły! - zajrzyj na style.mybboard.pl
zabrakło jeszcze dodać "aby wspólnie zwlaczać zło na świecie". Nie przeżywajcie. :)
@up
to była aluzja do połączenia się mybbthemes i mybb.pl? :)
dodajcie jakieś nowe style na mybbthemes to pogadamy, bo to takie przyjmowanie w sumie strony która już żadnego przebicia niema bo milion razy lepsze style są na mybb.net
DamYan napisał 20.01.2010, 20:54:
"Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain
IMO bardzo dobry pomysł :)
(20.01.2010, 20:36)wujas napisał(a): /.../
dodajcie jakieś nowe style na mybbthemes to pogadamy, bo to takie przyjmowanie w sumie strony która już żadnego przebicia niema bo milion razy lepsze style są na mybb.net

"Dodajcie" wyraża Twoje podejście, życzeniowe. Nie ma problemu - zrób lepsze style. Klawiatura w łapy i do boju :D

Wracając do tematu głównego, czyli fuzji i siły "przebicia". Żeby robić coś konstruktywnego i mieć z tego satysfakcję trzeba się trochę napracować. W Polsce nie ma zbyt wielu ludzi, którzy stworzyliby serwis dotyczący MyBB, który będzie trwał, i trwał, i trwał... I się rozwijał, rozwijał, rozwijał...
MyBBThemes jest jednym z ciekawych pomysłów, które są rozwojowe, dlatego nie uważam, że musi mieć "siłę przebicia" i być "lepsze niż mybb.net". Ma być łatwo-dostępne, ma być aktualne, rozwijane, a może z czasem wokół MyBBThemes zawiąże się mini-organizacja twórców stylów podobna jak Audentio.com.

Wszystko jest kwestią pomysłu, pracy i... czasu. Dlatego jeśli coś Ci się nie podoba, a masz do tego święte prawo, nie korzystaj :)
(20.01.2010, 20:36)wujas napisał(a): Gratulacje, ale tak się przyczepie...
Cytat:MyBBoard.pl i MyBBThemes.pl łączą siły! - zajrzyj na style.mybboard.pl
zabrakło jeszcze dodać "aby wspólnie zwlaczać zło na świecie". Nie przeżywajcie. :)
Dobre hasełko :P

Może i troche niemiły będę ale te wszystkie style to tak jak by z generatora wyszły...
No głównie co sie zmienia to kolorystyka, obrazki i oczywiście stopka :)

Nie mam nic przeciwko łączeniu sie mybboard.pl z mybbthemes bo to jest całkiem nie głupi pomysł ale zrobił bym małą selekcje templatek. :)

Jeszcze jedno co mnie gryzie to to że wszyscy tacy dizajnerzy cud miód a templatke mają ze styleshout która wygląda jak niewygląd a templatka w stylu mybboard.pl wyglądała by przy tym naprawde miodzio.
(23.01.2010, 22:06)bombel napisał(a): /.../
Jeszcze jedno co mnie gryzie to to że wszyscy tacy dizajnerzy cud miód a templatke mają ze styleshout która wygląda jak niewygląd a templatka w stylu mybboard.pl wyglądała by przy tym naprawde miodzio.

Niech odpowiedzą na ten jakże potrzebny wywód będzie ten link: http://style.mybboard.pl/upload.php?step=1

Pokaż wszystkim, że potrafisz :D
Wiem, że netuser robi jakiś nowy styl, jeszcze przed połączeniem mybb.pl i mybbthemes.pl Tuptuś coś w ogłoszeniach pisał, że zrobi kilka bardziej zaawansowanych stylów, a ja sam też zacząłem robić coś lepszego. :)
Styl vBulletin v4.0, heh ale mam marzenia.
Ja bardzo chętnie coś zakoduję, nie ma problemu. Potrzeba tylko grafiki. =]
Cytat:Klawiatura w łapy i do boju
Niewiem jak to rozumieć... ;-)
Cytat:MyBBThemes jest jednym z ciekawych pomysłów
Zapewne dlatego że nie jest żadną konkurencją dla tego forum, co udowodniłeś postami w innych wątkach. Bo powinno być tylko jedno forum o MyBB w Polsce i już.
(24.01.2010, 16:10)wujas napisał(a): Ja bardzo chętnie coś zakoduję, nie ma problemu. Potrzeba tylko grafiki. =]
Cytat:Klawiatura w łapy i do boju
Niewiem jak to rozumieć... ;-)

Skoro nie rozumiesz metaforycznie, napiszę wprost: weź się do pracy :) Nie masz grafika - znajdź. Nie podobają Ci się style, zrób własne. Twoja inteligencja chyba pozwala to zrozumieć.

(24.01.2010, 16:10)wujas napisał(a): Zapewne dlatego że nie jest żadną konkurencją dla tego forum, co udowodniłeś postami w innych wątkach. Bo powinno być tylko jedno forum o MyBB w Polsce i już.

Niech będzie kilka -naście, -dziesiąt, -set itd. MyBBoard.pl nie boi się konkurencji, więc jeśli się pojawi - chętnie pokonkurujemy :)

Jeśli chcesz o tym porozmawiać, zapraszam jednak gdzie indziej, np. tutaj: https://mybboard.pl/dzial-serwis-mybboard-pl

Ten wątek dotyczy fuzji MyBBoard.pl i MyBBThemes.pl i następne posty, które nie będą dotyczyć tej tematyki będą usuwane.
No pomysł całkiem ciekawy i popieram!
Przyznam sam, że zacząłem robić styl vB4 ale prace coś stanęły w miejscu. Brak czasu...:<
Nie działa dodawanie motywu w kroku 3 : O
Kod:
Warning: move_uploaded_file(themes/tmp//photos/be2.png) [function.move-uploaded-file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/mybboard/domains/mybboard.pl/public_html/style/upload.php on line 256

Warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file]: Unable to move '/tmp/phpqulng2' to 'themes/tmp//photos/be2.png' in /home/mybboard/domains/mybboard.pl/public_html/style/upload.php on line 256
Ja uważam to za ciekawy pomysł, zawsze wpłynie na popularność portalu :)
Ja też popieram przedmówcę-co nas nie zabije,to wzmocni.
Co do tworzenia stylów:niektórzy znają się na kodowaniu,inni na tworzeniu grafiki.
Mamy mało ludzi od stylów i trzeba to jak najszybciej zmienić.pomyślcie:ilu ludzi "leci" na ładny,estetyczny a nawet wystrzałowy styl?No właśnie.
Dlategoteż gdyby ktoś chciał stworzyć styl i zna się na programowaniu-z chęcią pomogę jeśli chodzi o grafikę..:)
I nie ma zabijać - ja tych wszystkich krzykaczy sam z chęcią zagoniłbym do roboty. Bo z narzekaniem spotykam się aż anto, ale jak trzeba pomóc albo coś zrobić to ich nigdy nie ma ;) Jak się komuś nie podobają darmowe templatki zawsze mogą zlecić zamówienie na indywidualny styl i za niego zapłacić :)

Ja chociaż znam się i na kodowaniu i na grafice, niestety Wam przy stylach nie pomogę, bo czasu mi nawet brakuje na normalne zlecenia. A w kolejce mam jeszcze kilka pomysłów na większe portale po drodze do wdrożenia ;) Choć zawsze mogę pomóc w jakiś drobniejszych kwestiach jakby ktoś czegoś potrzebował, nawet jak będziecie tworzyć styl, zawsze można zagadać :)


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości