Apel do adminów forów - pomóżmy dzieciom z HAITI

Założony przez Falon.

Witajcie.
Zwracam się do adminów for o dodanie ogłoszenia na forum w jak najbardziej wyraźnej postaci z linkiem do strony Pomóż nam ratować dzieci!.

Angelina Jolie podarowała 1mln dolców. Polska przekaże 50tyś dolców. Czyż to nie śmieszne?

Jeśli z "twojego forum" choć 100zł wpłynie to warto to zrobić.

Pozdrawiam.
TaniDedyk.pl
A Ty kogo jesteś przedstawicielem?
nie to żebym był obojetny ale za 100 zeta można dużo rzeczy kupić, zrobić itp. A czy w Polsce tak dobrze się dzieje żeby wysyłać więcej niż 50 tyś. Uważam że nie i uważam że powinieneś apelować np do polityków niech rzucą po 100 zeta z wypłat. Policz sobie ile zasiada w sejmie, senacie ;) zobacz jaka to kwota, ale nie ty wolisz od nas ;)
Victor nie jestem nikogo przedstawicielem.

OtherCoder? Co ty gadasz? 50tyś to suma jaką należy zapłacić za mieszkanie przeciętne w Pl. Uważasz że to jest pomoc? No ale w pl gdzie się polak przyzwyczaił do tego że można za 600zł przeżyć to te 100zł są jak skarb. Rozumiem, że nie masz funduszy i każda złotówka jest ci potrzebna, no i oki, ja naprawdę rozumiem ale po co wkładasz pesymizm w ten wątek? Na forach jest sporo ludzi co ma serce i ma pieniądze i są tacy co mogą i kilkaset złotych wysłać bo im to koło nosa lata. Dla ciebie 100zł jest warte prawie tydzień pracy, ja ma te 100zł w 2h i tu gdzie jestem nie jest to potęgą. I wysłać te 100zł dla wielu nie jest wyczynem nawet w pl. Więc proszę Cię daruj sobie takie teksty.

Chłopie oderwij nos od monitora i zobacz co się na świecie dzieje. Ale dorośniesz to sam zobaczysz, co ja Ci będę gadał.
Nie bądźcie typowymi Polakami, którzy kłócą się nawet w takiej chwili.
Nie grzebcie w cudzych portfelach, zaglądnijcie do swoich.

Jeśli każdy w tym kraju wyśle 1 PLN okaże się, że przekażemy 38 mln PLN, czyli ok. 13,5 mln $.

Nawet jeśli wpłaci tylko połowa populacji Polski, to i tak będzie to ponad 6 mln dolarów...

Dlatego jeśli możecie = pomóżcie. Każda kwota się liczy.

Jako MyBBoard.pl oczywiście popieramy akcję. Taki kataklizm mógł przydarzyć się nam, więc bądźmy ludźmi dla tych ludzi w tak trudnym dla nich momencie.
Jestem forumowym trollem, więc powiem że wszyscy oglądają się na potrzeby Haiti i innych sudanów, a jest tyle akcji które działają dla Polaków, domów dziecka(np ostatania akcja wht.pl) które są w Polsce.
Niemam nic przeciwko wspieraniu Haiti, ale dla mnie to co najmniej dziwne że media trąbią o studniach w sudanie czy biednych dzieciach na Haiti, a nikt nie wspomni o tym że domom dziecka w Polsce czy innym również potrzebna jest pomoc. Pomagamy wszystkim naokoło, ale nie pamiętamy o własnym kraju. A czy ktoś pomaga Nam?
Taka mała dygresja. ;-)
wujas to samo chciałem napisać.
Co do Haiti, tragedia jest i trzeba ich wspierać, każdy wyśle tyle ile uważa. Pozdrawiam.
Myślę,iż moje forum nie musi brać udziału w akcji..
Mały Off-Top-nie ma co gadać i się kłócić,gdyż gdyby nawet telewizja chciała,to cały dochód z reklam mogłaby przeznaczyć na Haiti.To samo tyczy się operatorów-ale z tego co mi wiadomo,smsy nie są objęte VAT-em..
Moje forum zaczęło wspierać akcje, sami zobaczcie.
http://centrum-rp.pl/forum/showthread.php?tid=387&pid=3019#pid3019


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości