Wizytówka google

Założony przez  Antpas.

Witam mam takie pytanko.
Niedawno założyłem wizytówkę google.
Usługi świadczę Na obszarze Stargard, Szczecin, Goleniów, Kamień Pomorski, Świnoujście.
Firmę mam zarejestrowaną na wirtualne biuro w Szczecinie. Czy jest szansa aby wizytówka była również widoczna w innych lokalizacjach ?
Czy można jakoś to wypozycjonować do innego obszaru ?
Jest jakiś obszar maksymalny czy tylko miasto ,,główne,,
Z tego co widziałem w google to wcale nie muszę podawać siedziby firmy
Można zwiększyć widoczność wizytówki Google My Business w różnych lokalizacjach poprzez dodanie obsługiwanych obszarów, używanie słów kluczowych związanych z wybranymi lokalizacjami, dodawanie zdjęć z wybranych lokalizacji, wprowadzenie opisów obszarów obsługiwanych na stronie internetowej, zdobywanie recenzji od klientów z różnych lokalizacji oraz inwestowanie w linki mające związek z wybranymi lokalizacjami. Warto jednak pamiętać, że Google może bardziej brać pod uwagę fizyczną siedzibę firmy niż ustawienia lokalizacji, więc należy dostosować strategię do swoich potrzeb.
Daj czas wizytówce. Dodawaj 2 posty w tygodniu, 7 zdjęć, zbieraj opinie. W postach pisz o miastach w których chcesz się wyświetlać najlepiej zacznij od tych bliżej Szczecina. Przede wszystkim czas i regularna praca.
https://www.bielsko.info/wiadomosci/3769...ie-lokalne

Więcej informacji o pozycjonowaniu lokalnym masz na tej stronie.
(11.01.2024, 13:28)Manfred napisał(a): Można zwiększyć widoczność wizytówki Google My Business w różnych lokalizacjach poprzez dodanie obsługiwanych obszarów, używanie słów kluczowych związanych z wybranymi lokalizacjami, dodawanie zdjęć z wybranych lokalizacji, wprowadzenie opisów obszarów obsługiwanych na stronie internetowej, zdobywanie recenzji od klientów z różnych lokalizacji oraz inwestowanie w linki mające związek z wybranymi lokalizacjami. Warto jednak pamiętać, że Google może bardziej brać pod uwagę fizyczną siedzibę firmy niż ustawienia lokalizacji, więc należy dostosować strategię do swoich potrzeb.

Mnie zawsze jednak zastanawia, jak to się dzieje, że niektóre wizytówki są bardzo wysoko. Jesteś w stanie wytłumaczyć mi np. fenomen tej wizytówki: https://maps.app.goo.gl/GkgHtHeDPcggKNsb7 ? Dlaczego wyświetla się wysoko na słowa typu "instalacje sanitarne" albo "hvac"?



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości