Przepisz kod z obrazka aby udowodnić, że nie jesteś botem przy reCAPTCHA invisible.

Błąd   Założony przez  Cholewka.

Adres forum:
forum.sanvice.pl


Wersja silnika:
1.8.21


Opis problemu:
Podczas rejestracji mimo iż mam włączony system reCAPTCHA invisible i brak pytania zabezpieczającego, po poprawnym wypełnieniu formularza MyBB wyrzuca błąd:
Cytat:Popraw następujące błędy:
  • Przepisz kod z obrazka aby udowodnić, że nie jesteś botem.
A gdzie masz przepraszam obrazek reCapctha?  Brakuje Ci okienka w którym klika się że nie jest się botem

Na pewno wprowadziłeś Klucz prywatny reCAPTCHA i Klucz publiczny reCAPTCHA? Jeżeli nie podczas zapisywania ustawień wyświetliła Ci się informacja (a przynajmniej powinna się wyświetlić):

Wpisy ustawień zostały zaktualizowane.
Należy pamiętać, że ustawienie obrazków CAPTCHA przy rejestracji i postach został przywrócony do MyBB Default Captcha z powodu braku klucza publicznego / prywatnego
Prawdopodobnie ustawiłeś sobie ReCAPTCHA na "reCAPTCHA invisible" spróbuj przestawic na "NoCAPTCHA reCAPTCHA" i zobacz czy jest okienko klikania "nie jestem botem" prawdopodobnie w jego miejscu pokaże sie okienko reCaptcha z napisem

Informacja dla właściciela witryny – wykryliśmy BŁĄD: nieprawidłowy typ klucza

nie wiem czym jest to spowodowane ale dla testów zrobiłem sobie reCaptcha na forum testowym i u mnie wykrywa nieprawidłowy klucz pomimo iz jest prawidłowy.

Jedyne co przychodzi mi do głowy to stworzenie nowego klucza jeżeli poprzedni był "v3" to teraz stworzyć "v2" i może to pomoże.
(30.06.2019, 03:49)Saanek napisał(a): A gdzie masz przepraszam obrazek reCapctha?  Brakuje Ci okienka w którym klika się że nie jest się botem
Nie mam obrazka "Nie jestem botem" bo mam reCAPTCHA-ę invisible.

(30.06.2019, 03:49)Saanek napisał(a): Na pewno wprowadziłeś Klucz prywatny reCAPTCHA i Klucz publiczny reCAPTCHA? Jeżeli nie podczas zapisywania ustawień wyświetliła Ci się informacja (a przynajmniej powinna się wyświetlić):

Wpisy ustawień zostały zaktualizowane.
Należy pamiętać, że ustawienie obrazków CAPTCHA przy rejestracji i postach został przywrócony do MyBB Default Captcha z powodu braku klucza publicznego / prywatnego
Prawdopodobnie ustawiłeś sobie ReCAPTCHA na "reCAPTCHA invisible" spróbuj przestawic na "NoCAPTCHA reCAPTCHA" i zobacz czy jest okienko klikania "nie jestem botem" prawdopodobnie w jego miejscu pokaże sie okienko reCaptcha z napisem
(30.06.2019, 03:49)Saanek napisał(a): nie wiem czym jest to spowodowane ale dla testów zrobiłem sobie reCaptcha na forum testowym i u mnie wykrywa nieprawidłowy klucz pomimo iz jest prawidłowy.

Wiadomość się nie wyświetliła i tak, mam reCAPTCHA invisible. To źle? Tak czy inaczej, po przestawieniu na NoCAPTCHA reCAPTCHA, wyświetla mi się błąd:
"Informacja dla właściciela witryny – wykryliśmy BŁĄD: nieprawidłowy typ klucza", tak jak u Ciebie.

(30.06.2019, 03:49)Saanek napisał(a): Jedyne co przychodzi mi do głowy to stworzenie nowego klucza jeżeli poprzedni był "v3" to teraz stworzyć "v2" i może to pomoże.

Spróbuję. Dzięki.
//edit: Działa z v2. Temat do zamknięcia.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości