Wyciągnięcie kilku kategorii ze zmiennej $forums

Konfiguracja  Założony przez  Lord Fenrir.

Adres forum: n/d

Wersja silnika: planowana 1.8.20

Opis problemu: 
Cześć.
Tworzę sobie makietę skórki pod forum i wpadłem na ciekawą mechanikę odnośnie wyświetlania kategorii. Docelowo planuje ich bardzo dużo, związku z tym nie chciałbym by forum scrollowało się w nieskończoność. Jednak mam pewną wątpliwość co do tego. Otóż w zmiennej {$forums} przechowywane są widoki poszczególnych kategorii razem z działami, prawda? Wizualny model będzie wyglądać tak:
forums: {
   kategoria1: {},
   kategoria2: {},
   kategoria3: {},
   ...
   kategoriaX: {}
 }

Teraz, moim celem jest wyciągnięcie kilku tych kategorii z tego schematu, żeby wyglądało to mniej więcej tak:
kategoria1: {},
kategoria2: {},
forums: {
 kategoria3: {},
 kategoria4: {},
 ...
 kategoriaX: {}
},
kategoria5: {}

Żeby było jasne, kod ma jedynie przedstawiać model, który chce osiągnąć, nie jest żadnym funkcyjnym kodem. Chyba wiadomo, że forums to inaczej zmienna ${forums}. I teraz pytanie, czy w jakiś sposób mogę osiągnąć to co przedstawiłem w drugim bloku kodu? Czy niestety, nie da się wyciągnąć poszczególnych kategorii ze zmiennej i przypisać je do innych?
Nie sądzę, że obecnie jest to możliwe. Raczej byś musiał to już robić samym css i wspomagać się js.
Po przejściu na 1.9 zapewne będziemy mieć więcej możliwości, zobaczymy wtedy.

Tylko nie bardzo rozumiem twój cel. Opisz go dokładniej, raczej da radę to inaczej rozwiązać.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Znalazłem sposób jak to osiągnąć, jak zaimplementuje to podzielę się większą ilością informacji :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości