Brak edytora tekstu podczas pisania nowego wątku

Założony przez  ScAniX.

Adres forum:
https://cs-porobieni.pl/index.php

Wersja silnika:
1.8.19

Opis problemu:
Witam, otóż od jakiegoś czasu nie ma edytora tekstu. Nie mam pojęcia co się stało. Korzystałem już z innych tematów, lecz żaden nie pomógł.

Login: webboard
Hasło: test321
nie ma edytora w jakim sensie? przy edycji tekstu czy przy pisaniu??
Przy pisaniu i edycji
Spróbuj zmienić edytor tekstu w szablonie tym obecnym co ci nie działa.
(25.12.2018, 14:33)Inferno-WEB napisał(a): Spróbuj zmienić edytor tekstu w szablonie tym obecnym co ci nie działa.

W jaki sposób?
https://webboard.pl/thread-48363-post-20...#pid204212
Wsparcie poza forum - odpłatne.
nie pomaga
Wejdź w edytor smilies i popraw emotkę XD, a konkretnie usuń enter.
Ewentualnie zmień ckeditor na coś innego lub zmodyfikuj jego parser emotek.

Jeśli masz gdzieś indziej enter to też usuń.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
nic nie pomaga, wciąż nie widzę żadnego edytora
Teraz masz inną przyczynę błędu.

W szablonie masz pozostałości po pluginie na domyślną wiadomość w wątku. Masz ten plugin aktywny? Musisz go włączyć lub usunąć pozostałości po nim.
ctrl+u i szukaj: defaultmessage_prefix_thread

Teraz widzę, że nie masz nawet pliku js od tego pluginu. Zainstaluj go lub wywal wszystkie pozostałości.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Zainstalowałem plugin, lecz dalej nie mam edytora.
Pewnie byś musiał go włączyć w każdym dziale lub inaczej skonfigurować bo wciąż zmienne z niego nie wypluwają nic. Jak go nie potrzebujesz to wywal go i usuń skrypt od niego z szablomu newthread.
Wtedy błędy nie będą blokować jego ładowania, ale wciąż coś poza tym jest źle.
Takie rady:
Upewnij się że jest włączony i że zmienna jest w szablonie.
Sprawdź na domyślnym stylu (używając wciąż tego samego edytora).
Spróbuj z domyślnym edytorem.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
(29.12.2018, 21:36)Divir napisał(a): Pewnie byś musiał go włączyć w każdym dziale lub inaczej skonfigurować bo wciąż zmienne z niego nie wypluwają nic. Jak go nie potrzebujesz to wywal go i usuń skrypt od niego z szablomu newthread.
Wtedy błędy nie będą blokować jego ładowania, ale wciąż coś poza tym jest źle.
Takie rady:
Upewnij się że jest włączony i że zmienna jest w szablonie.
Sprawdź na domyślnym stylu (używając wciąż tego samego edytora).
Spróbuj z domyślnym edytorem.

Odinstalowałem plugin i usunąłem zmiennie, bez zmian
(30.12.2018, 00:18)ScAniX napisał(a):
(29.12.2018, 21:36)Divir napisał(a): Pewnie byś musiał go włączyć w każdym dziale lub inaczej skonfigurować bo wciąż zmienne z niego nie wypluwają nic. Jak go nie potrzebujesz to wywal go i usuń skrypt od niego z szablomu newthread.
Wtedy błędy nie będą blokować jego ładowania, ale wciąż coś poza tym jest źle.
Takie rady:
Upewnij się że jest włączony i że zmienna jest w szablonie.
Sprawdź na domyślnym stylu (używając wciąż tego samego edytora).
Spróbuj z domyślnym edytorem.

Odinstalowałem plugin i usunąłem zmiennie, bez zmian
Jak zrobiłeś tylko te 2 rzeczy to są postępy, nawet jeśli ich nie widzisz na pierwszy rzut oka - konsola prawdę ci powie. Co z resztą rzeczy które napisałem?
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
(30.12.2018, 12:54)Divir napisał(a):
(30.12.2018, 00:18)ScAniX napisał(a):
(29.12.2018, 21:36)Divir napisał(a): Pewnie byś musiał go włączyć w każdym dziale lub inaczej skonfigurować bo wciąż zmienne z niego nie wypluwają nic. Jak go nie potrzebujesz to wywal go i usuń skrypt od niego z szablomu newthread.
Wtedy błędy nie będą blokować jego ładowania, ale wciąż coś poza tym jest źle. 
Takie rady: 
Upewnij się że jest włączony i że zmienna jest w szablonie.
Sprawdź na domyślnym stylu (używając wciąż tego samego edytora).
Spróbuj z domyślnym edytorem.

Odinstalowałem plugin i usunąłem zmiennie, bez zmian
Jak zrobiłeś tylko te 2 rzeczy to są postępy, nawet jeśli ich nie widzisz na pierwszy rzut oka - konsola prawdę ci powie. Co z resztą rzeczy które napisałem?

Co jeszcze dokładnie mam zrobić, gdyż się pogubiłem. 
Na domyślnym stylu też nic
   



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości