Ukrycie postu częściowe dla gości

Założony przez  Franko.

Adres forum:
[Aktualnie brak]


Wersja silnika:
[Aktualnie brak]


Opis problemu:
Witam. Czy istnieje jakiś plugin dzięki któremu będzie widoczna tylko np połowa pierwszego posta w temacie dla gości? pozostały tekst dla zarejestrowanych.Tak by plugin nie szkodził to robotom. Nie mam jeszcze adresu strony ani silnika dopiero zbieram wiedzę oraz testuje na localu różne skrypty, wsparcie i dostępność pluginów.
Kolego wzor jest po to aby go uzupelniac

Wpisz w google

MyBB hide to guest
Już uzupełniłem. Co do Twojej propozycji z tego co wyszukałem są to pluginy które ukrywają całe forum lub konkretne działy. Nie znalazłem takiego który pokaże 50% posta w temacie po czym info np "by czytać dalej, zarejestruj się" I wtyczki które znalazłem nie robią tego automatycznie tylko trzeba ręcznie tagować co ma być ukryte.
https://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=572

To powinno zadzialac
Niestety tak jak inne, trzeba stosować hide. Użytkowników do tego nie da się zmusić, a ręczna edycja będzie działać do czasu
Innej opcji niz bez tagu nie znajdziesz
Ewentualnie ukrywaj inne posty, które nie są pierwszym postem wątku - https://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=19
[Obrazek: preview_8582_1408629219_a5a3c5d22f31de77...a64b13.png]
Problem w tym że głównie pierwszy post będzie zawierał najciekawsze informacje reszta to zwyczajna dyskusja nie koniecznie ciekawa. Byłby to świetny sposób na skuszenie do rejestracji. Tworzyć forum głównie dla gości mija się z celem. Nie będzie linków czy jakiś materiałów do ściągania które można ukryć dla gości, głównie tekst i obrazy. Widziałem wielokrotnie taką modyfikacje na innych forach jakiś czas temu. Nie przyjrzałem się niestety na jakim skrypcie pracowały.
Aktualnie brak takiej wtyczki
Moze kiedy bedziesz mial juz uzytkownikow to oni beda stosowac sie do tagu hide
No właśnie ta wtyczka przydała by się na starcie. Jak już będą użytkownicy a wśród nich tacy co wnoszą ciekawe treści to wtyczka będzie zbędna, za dużo użytkowników czasem tez szkodzi. Ok trudno mimo wszystko dziękuje.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości