Brak możliwości zalogowania po zmianie domeny, brak wiadomości aktywacyjnych

Konfiguracja  Założony przez  Mateusz1991.

Adres forum:
forum-russianfishing.pl


Wersja silnika:
1.8.17


Opis problemu:
Witam serdecznie. Potrzebuję pomocy przy konfiguracji mojego forum. Mianowicie, pierwszą i chyba najważniejszą sprawą jest brak możliwości logowania po zmianie domeny. Po rejestracji i wpisaniu danych do logowania wyskakuje komunikat "zalogowano na forum" po czym na nowo wraca ekran logowania. 
   

Dotarłem do poradnika http://mybbsite.pl/zmiana-domeny-forum lecz nie wiem co robię źle wpisując polecenia do SQL i próbując je zasymulować wyskakuje taki błąd
   

Drugą sprawą jest brak wiadomości aktywacyjnych sprawdzałem na o2.pl wiadomość dostarczona ale np na gmail już nie.
myCreedo napisał 24.07.2018, 10:17:
1 wątek = 1 problem ;)
Problemy z logowaniem - ciasteczka (cookies) - zrób tak jak w tym poradniku.

Zapytania u Ciebie są w porządku, oprócz tego, że zamiast ' ' używasz , ' i cookiepath powinno być ustawione na /.
Dziękuję Axwell za odpowiedź jak przyjdę z pracy będę działał ale nurtuje mnie jeszcze kilka rzeczy odnośnie tych ustawień ACP. Rozumiem że jeżeli moja pełna domena to forum-russianfishing.pl/Index.php to w domena cookies mam wpisać .forum-russianfishing.pl a w ścieżce cookies /Index.php ? Dobrze rozumuje?
I jeszcze chciałbym dopytać co z tym e-mailem potwierdzającym. Na gmail nic nie przychodzi ale np kolega próbował na o2.pl i wiadomość doszła czy to coś związane z tym smtp? Jeżeli tak to jak mogę temu zaradzić? Jeszcze raz dzięki za wszelką pomoc.
W Twoim przypadku będzie to wyglądało następująco:
Domena cookies: .forum-russianfishing.pl
Ścieżka cookies: /

Co do maili, zobacz czy są jakieś błędy w ACP -> Narzędzia i konserwacja -> Logi systemu e-mail.
Tak jak piszesz tak zrobię niestety w domu będę gdzieś o 22 30 także mam nadzieję że to pomoże. A jeżeli nie to będę jutro dalej próbował. Na pewno dzisiaj się odezwę dzięki wielkie miłego wieczoru. W sumie to mam jeszcze jedno pytanie ponieważ w artykule dotyczącym ACP ktoś niżej podał jak na tacy całe polecenia do bazy danych lecz napisał tam kilka opcji jedną jeżeli forum nie jest w podfolderze druga jeżeli jest i jeszcze trzecia gdy mamy Subdomene i teraz głowie się który przypadek mnie dotyczy forum mam w podfolderze bo surowy adres mojego forum to gruby1991.nazwa.pl/mybb czy domeny to się nie tyczy gdyż jest ona już przekierowana na podfolder? Pytam gdyż nie chce się z tym męczyć znowu kilka godzin a raczej po 22 nie uzyskał już odpowiedzi w razie niepowodzenia.
Domena z tego co widzę jest ustawiona na katalog /mybb/, więc po prostu ustaw to w taki sposób, jak napisałem w poprzednim poście. W razie problemów pisz nawet po 22, bo możliwe że zdołam Ci jeszcze odpowiedzieć.
Tak więc przy próbie wysłania zapytania do mysql wyskakuje taki błąd
   
Zobacz po lewej stronie, jaki prefix mają Twoje tabele i zamień mybb_ w tych zapytaniach na swój. Jeżeli nie masz żadnego, to po prostu wyrzuć ten prefix.
Wszystko działa jak należy. Dzięki Axwell



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości