Tabela serwerów za szeroka w telefonie

Założony przez  13Friday.

Adres forum:
http://www.cs-familia.pl/index.php

Wersja silnika:
1.8.15

Opis problemu:
Dodałem tabele serwerów by Supryk.
Niestety nie jest ona responsywna, tzn w telefonie jest zbyt szeroka i wyświetla się wszystko fatalnie.
Sądzę, że wiece ocb, a jak nie to wystarczy wejść na forum na telefonie i wszystko będzie jasne.
Wiem, że trzeba dodać scrolla, nawet kiedys to zrobiłem ale teraz nie moge sobie przypomnieć gdzie co i jak.
Za pomoc dziękuję :)
Miłego dnia !
Możesz ją ukryć na małych ekranach lub przepisać szablony aby było responowane
Co zrobić mogę to ja wiem lecz proszę o podpowiedź jak to zrobić :)

Ukrycie na małych ekranach lub ten scroll.
W którym pliku i co dopisać by było dobrze
Jeżeli mówisz o scrollu do przesuwania tabelki w lewo i w prawo to pewnie byłoby to najlepsze rozwiązanie ale sam nie wiem jak to zrobić. Natomiast jeżeli chcesz ukryć tabelkę na mniejszych urządzeniach to dodaj do niej klasę np. "tabelka" a następnie do .css dodaj coś takiego:
@media only screen and (max-width:1110px) {
.tabelka {
   display: none;
}
Wyciągnij sobie z tego stylu css odpowiedzialny za tabelke - https://webboard.pl/thread-73861.html
Autor stylu ją przerobił i posiada rwd, więc na małych ekranach będzie się dostosowywać
Sprawdziłem przed chwilą i do stylu jest dołączany ten plugin wraz z przerobioną tabelką na responsywną, więc albo nie zainstalowałeś stylu zgodnie z instrukcją, albo pobrałeś od kogoś z nieoficjalnego źródła. :)
Tak tabela serwerów była dołączona razem ze stylem lecz coś mi się posypało i tabela nie wyświetlała serwerów, nawet się dodać nwego nie dało.
Odinstalowanie pluginu i ponowna instalacja pomogły lecz tabela nie wyglądała wtedy już tak samo gdyż musiałbym od nowa wgrać styl.
Stylu od nowa wgrywać nie chcę gdyż naniosłem tam wiele poprawek.

Stąd też zainstalowałem najnowszą wersję tabeli serwerów od Supryka (tabela dołączona do stylu była w starszej wersji).
Teraz wszystko działa lecz nie jest responsywna.

Dlatego proszę o pomoc w zrobieniu scrolla aby przesuwać było można tabele w lewo/prawo.

@Szogi1910 próbowałem tak zrobić lecz nie dałem rady ;/

PS co to za plugin, że podpowiada nick i daje przekierowanie tak jak wyżej? :)
Dodaj plugin z oryginalnego szablonu, z oryginalnej paczki, rzecz jasna. Tam będzie responsywność.
Nie działa ten plugin oryginalnie dodany do stylu



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości