DVZ Shoutbox nie działa

Błąd   Założony przez  5678.

Adres forum:


https://link.do/6WtUZ

Wersja silnika:
1.8.4


Opis problemu:
witam, dlaczego DVZ Shoutbox nie działa na moim forum? 

Nie da się nic pisać - wysyła się wiadomość i nic


Konto testowe:

Login: Mybboard
Hasło: mybboardpl
Wgraj cały folder jscripts z plikami z oryginalnej paczki mybb. Nadpisz pliki.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
A skąd mam je wziąć? Paczka była instalowana 3 lata temu.
Oh, zobaczyłem 1.8.2 i myślałem że pomyłka dla 1.8.12.

W takim razie należy wykonać update mybb. Wgrać na serwer FTP najnowszą paczkę MyBB, przejsć do mojeforum/install i postępować zgodnie z instrukcją.

Z tego co widzę to na forum nie ma nic szczególnego, jest prawie puste. Zastanowiłbym się nad ponowną instalacją w pełni. Będzie pewność, że nie ma zbędnych pozostałości po starej wersji mybb i wszystko jest w porządku.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Jednak mam wersje 1.8.4

Cytat:Wersja MyBB, której używasz to MyBB 1.8.4. Najnowsza wersja to: MyBB 1.8.5 (1805).

I co teraz?
Najnowsza wersja forum to 1815 (niedługo 1816). Pokazuje 1805 bo pewnie musisz odświeżyć to ręcznie. To jest jednak nieważne. Nic to nie zmienia tak naprawdę i są wciąż takie same kroki by to naprawić - aktualizacja.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości