jak zmienić odnośnik do posta

Założony przez  VisonYT.

Witam mam pytanie jak zmienić odnośnik do posta z takiego czegoś "showthread.php?tid=1&pid=1#pid1" na swój
Chcesz zapewne włączyć przyjazne adresy w ACP (acp -> konfiguracja -> któraś z pierwszych zakładek) i zmienić nazwę pliku htaccess.txt na .htaccess. Chyba, że już to zrobiłeś lub twój serwer tego nie wspiera.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
(16.06.2018, 17:21)Divir napisał(a): Chcesz zapewne włączyć przyjazne adresy w ACP (acp -> konfiguracja -> któraś z pierwszych zakładek) i zmienić nazwę pliku htaccess.txt na .htaccess. Chyba, że już to zrobiłeś lub twój serwer tego nie wspiera.

Niestety dalej nie mogę znaleźć :):):)
ACP -> Konfiguracja -> Serwer i Optymalizacja -> Pierwsza opcja.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
(16.06.2018, 19:10)Divir napisał(a): ACP -> Konfiguracja -> Serwer i Optymalizacja -> Pierwsza opcja.

Nie mam opcji serwer i optymalizacja
(16.06.2018, 19:26)VisonYT napisał(a):
(16.06.2018, 19:10)Divir napisał(a): ACP -> Konfiguracja -> Serwer i Optymalizacja -> Pierwsza opcja.

Nie mam opcji serwer i optymalizacja

MASZ: Ustawienia serwera i optymalizacji - nie wychodzi na jedno? Ludzie, mózgi Wam wyparowały?!
(16.06.2018, 19:43)GoGo napisał(a):
(16.06.2018, 19:26)VisonYT napisał(a):
(16.06.2018, 19:10)Divir napisał(a): ACP -> Konfiguracja -> Serwer i Optymalizacja -> Pierwsza opcja.

Nie mam opcji serwer i optymalizacja

MASZ: Ustawienia serwera i optymalizacji  - nie wychodzi na jedno? Ludzie, mózgi Wam wyparowały?!
Gościu no pisze tobie że nie mam takiej opcji/zakładki to nie mam no
Pokaż SS. Jak masz aktualne tłumaczenie to musisz mieć tę opcję na bodajże czwartej pozycji w konfiguracji.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
(16.06.2018, 21:41)Divir napisał(a): Pokaż SS. Jak masz aktualne tłumaczenie to musisz mieć tę opcję na bodajże czwartej pozycji w konfiguracji.

       
(16.06.2018, 19:43)GoGo napisał(a):
(16.06.2018, 19:26)VisonYT napisał(a):
(16.06.2018, 19:10)Divir napisał(a): ACP -> Konfiguracja -> Serwer i Optymalizacja -> Pierwsza opcja.

Nie mam opcji serwer i optymalizacja

MASZ: Ustawienia serwera i optymalizacji - nie wychodzi na jedno? Ludzie, mózgi Wam wyparowały?!
4. opcja na 1. screenie.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości