Błąd z E-Mail'ami

Założony przez  MrKatrioPL.

Cześć.

Mam problem. Mianowicie nie działają e-maile (w sensie nie wysyłają się po rejestracji) próbowałem różnych sposobów, ale i tak nie działa. Forum mam na hostingu. Jeśli ktoś zna rozwiązanie tego problemu proszę o opisanie go "krok po kroku".

Pozdrawiam
Jaki hosting? Może coś blokuje i warto do nich napisać. Na pewno CBA ma z tym problemy.

Sprawdź logi e-maili w acp.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Logów brak, hosting jest zagraniczny, który posiada cpanel (https://infinityfree.net/).
https://infinityfree.net/support/php-mail/

Cytat:The most common way to send email from your website is by using the PHP mail() function. PHP mail() is an easy to use email system built into the PHP programming language. It's the default setting for almost all applications.

However, PHP mail is severely restricted on InfinityFree. To prevent spam and other abuse, most messages sent through PHP mail are rejected by the mail system. In practice, this means you cannot use PHP mail on InfinityFree to send your email.

If you want to send email from your website, the easiest option is to use an external SMTP service. Most applications offer a setting or plugin to send email with SMTP. We have written an article about how to send email with Gmail SMTP, which includes instructions on how to configure SMTP in your Gmail account and code samples to help you integrate SMTP in your own software.

Alternatively, you could consider to upgrade your account to premium hosting. With a premium hosting account, there are no filters on PHP mail() and the sending limits are much higher than on free hosting. So on premium hosting, you'll be able to send professional looking email with ease.

Druki akapit cię informuje, że możesz użyć SMTP. MyBB posiada opcje zmiany, więc nie ma problemu żeby to skonfigurować przez ACP.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Jak skonfigurować ? Bo w acp dałem opcje email SMTP, wypełniłem wszystko, a emaile dalej nie przychodzą...
Sprawdź teraz logi, coś może źle uzupełniłeś. Dodatkowo sprawdź faq twojego hostingu. Nie czytałem dalej, możliwe że trzeba to jeszcze jakoś uruchomić dodatkowo.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Problem rozwiązany. Źle rekordy były ustawione :)

Dzięki za odpowiedzi.

Do zamknięcia.
Michał Wajrak napisał 14.06.2018, 13:30:
Nie zamykamy wątków. Zapoznaj się z



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości