Parsowanie html na portalu.

Założony przez  szymex71.

Adres forum:
www.citiesskylines.pl

Wersja silnika:
1.8.15


Opis problemu:
Ja już sam nie wiem czy ten html działa na portalu czy nie :E
Kiedy dodawałem teksty do portalu ręcznie, pamiętam że zawsze musiałem zmieniać bbcode na html bo inaczej nie czytało ostylowania. Teraz jest jakby na odwrót i bbcode czyta normalnie a takiej tabelki html już nie :E
W każdym razie. Co i gdzie zrobić/zmienić by najlepiej czytało i to i to tak jak jest w zwykłych postach na forum?

//Odświeżam//
Możesz sprawdzić w konfiguracji. Nie korzystałem w sumie z portalu i nie wiem do końca. Pamiętam, że w którejś z wersji mybb z serii 1.8 coś tam zmieniali, zapewne właśnie to.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Rzecz w tym, że w ustawieniach portalu nic na ten temat nie ma. Jakieś inne pomysły?
$parser_options = array(
                
"allow_html" => $mybb->settings['announcementshtml'] && $forum[$announcement['fid']]['allowhtml'],
                
"allow_mycode" => $forum[$announcement['fid']]['allowmycode'],
                
"allow_smilies" => $forum[$announcement['fid']]['allowsmilies'],
                
"allow_imgcode" => $forum[$announcement['fid']]['allowimgcode'],
                
"allow_videocode" => $forum[$announcement['fid']]['allowvideocode'],
                
"filter_badwords" => 1
); 

Masz w ustawieniach pisania postów oraz w dziale wlaczony html? W ostatecznosci możesz na sztywno przypisać 1 dla allow_html
Tak, w poście normalnie tabelka się wyświetla, tylko portal ma jakiś problem z tym :p
Ktoś coś?
(04.06.2018, 18:29)szymex71 napisał(a): Ktoś coś?

Wyszukaj ten kod co podalem w portal.php i zamien allow_html na 1. Zobacz czy zadziała.
Zadziałało, dzięki za pomoc :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości