Szablony - przywracanie

Założony przez  JPablo.

Witam, ostatnio chciałem skopiować sobie cały silnik MyBB na inne forum, pod innym adresem, ale coś w między czasie pomyliłem.
Forum A (oznaczmy je jako to poprawne i skonfigurowane) 
Forum B (nowe, do którego pliki miały być wklejane)


Chciałem skopiować cały silnik z forum A do forum B.
Ale w między czasie pomyliłem pliki i usunąłem pliki z forum A i wkleiłem te z B
Więc w ostateczności wyszło na to że mam 2x forum nieskonfigurowane, usunęło mi się wszystko, od użytkowników po edytowane szablony (najbardziej na szablonach zależy).
I oba forum są "podstawową" wersją stylu.

Jest jakaś opcja odzyskania tych szablonów z stylu?
Tak aby przywrócić wygląd forum A do poprawnego stanu - był tam skonfigurowane widoki wątku etc etc.

Nie mam kopii zapasowej, więc taka opcja odpada.


Jakieś pomysły, kopiowałem pliki pomiędzy adresami poprzez FTP, pliki najpierw zgrywałem na komputer, potem wysyłałem je na drugie forum.
Kopia zapasowa z hostingu
O ile dobrze pamiętam, to między innymi szablony są zapisywane w bazie danych, więc wystarczy użyć poradnika Przenoszenie forum MyBB na inny serwer. Tylko zamiast eksportować bazę przez ACP, musisz zrobić to przez phpMyAdmin.

EDIT: Chyba jednak źle zrozumiałem, masz już oba fora zainstalowane, czy nie?
(27.05.2018, 19:30)Axwell napisał(a): O ile dobrze pamiętam, to między innymi szablony są zapisywane w bazie danych, więc wystarczy użyć poradnika Przenoszenie forum MyBB na inny serwer. Tylko zamiast eksportować bazę przez ACP, musisz zrobić to przez phpMyAdmin.

EDIT: Chyba jednak źle zrozumiałem, masz już oba fora zainstalowane, czy nie?
Tak, skończyłem forum A, potem dodałem subdomenę i stworzyłem forum B, zainstalowałem silnik z instalatora etc.
Tyle że jeżeli są w bazie danych, to nie wiem jakim cudem mi SQL usunęło, bo oba fora są czyste, czyli podstawowe bez zmian

(27.05.2018, 19:28)amurek123 napisał(a): Kopia zapasowa z hostingu
Nie mam kopii zapasowej, więc taka opcja odpada, pisałem w 1szym poście o tym, nie mam żadnej kopii, bo nie wiedziałem że pomylę FTP i usunę to które jest skonfigurowane
Zatem nie masz już plików starego forum i starej bazy danych? W takim razie to koniec. Nie wyciągniesz swojego starego stylu z dosłownie niczego.
Możesz się bawić w odzyskiwanie plików lub dopytać support, czy na pewno nie trzymają nigdzie żadnego backupu.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości