Serwery wyłączony Tabelka serwerów "Servers board 3.2"

Założony przez  robert100.

Adres forum:
[uzupełnij]


Wersja silnika:
[uzupełnij]


Opis problemu:
[tutaj opisz dokładnie problem]Tym razem mam zupełnie inny problem z tabelką "Servers board 3.2" Mianowicie chodzi o to,że pare serwerów mi nie działa są ciągle wyłączone lub włączone na minute i znów są offline, a jeden serwer jest ciągle włączony bez problemów , pomoże ktoś rozwiązać problem?
https://webboard.pl/thread-73216.html
Więc tak serwery posiadam na pukawce i z pukawki dobrze działą, ale zatem TS 3 już jest wyłączony. Serwer z 1shot1kill tez jest wyłączony a stronę " WWW " posiadam na hostingu xaa.pl
Ktoś wie, jak rozwiązac problem?
Problem jest tylko z serwerami z 1shot1kill.. pomoże ktoś rozwiązać?
(10.04.2018, 23:25)robert100 napisał(a): Więc tak serwery posiadam na pukawce i z pukawki dobrze działą, ale zatem TS 3 już jest wyłączony. Serwer z 1shot1kill tez jest wyłączony a stronę " WWW " posiadam na hostingu xaa.pl
Ktoś wie, jak rozwiązac problem?
Nie rozumiem za bardzo co masz na myśli.

Serwery TS, a dajmy na to CS to dwa inne serwery. Łączą się u ciebie zapewne przez inny port. To gdzie masz serwer gry jest tutaj mniej istotne (chyba, że filtrują ruch, ale wątpie). Bardziej jest istotny serwer www, który masz na proserwer. Napisz do nich z pytaniem czy nie blokują portów (podaj im twój konkretny).
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Napisałem odpowiedzieli,że nie blokują a może ktoś poradzi, jak zrobić zwykłą tabelke tylko z wykresem graczy w procentach?
A sprobuj np. wstawic baner z Gametrackera
A w czym ma ten gametracker pomóc? Gametracker jest dodany odrazu w tabelce. Pozatym Serwery z Pukawki wszystkie działają bo sprawdzałem. Zatem z 1shot1killa ani jeden nie działa. Czasami mój włączał się na minute i zaraz znowu przechodził w tryb offline. Obstawiam,że coś blokuję, ale nie wiem dokładnie co i dlatego tutaj jestem i szukam pomocy oraz rozwiązania problemu.
Jeśli gametracker także pokazuje offline to musisz pisać już do 1shot1kill, nie tutaj.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Gametracker działa bez problemu jedynie problem na stronie tak, jak pisalem i znowu powtarzam z każdym serwerem z 1shot1kil, który dodam do tabelki jest problem czyli "Wyłączony"

A gametracker dobrze działa, więc pytam czy ktoś miał podobny przypadek i zna rozwiazanie? Używam najwoszej tabelki servers board
chłopie pewnie proserwer blokuje porty wiec pisz do nich nie tutaj .
(11.04.2018, 16:18)DaFi napisał(a): chłopie pewnie proserwer blokuje porty wiec pisz do nich nie tutaj .

ProSerwer nie blokuje serwerów 1s1k jak i pukawka ;) To musi być problem albo z pluginem, albo coś źle @robert100 podaję do tabelki.
Gdybym zle uzupełnił servers Board to raczej nigdy serwer nie przeszedłby w tryb ONLINE a tutaj chodzi o to,że serwer włącza sie na tryb ONLINE na jakieś pare minut a potem znowu jest offline, więc gdzie lezy wina? Może problem leży w pluginie?

Używam tej wersji tabelki:

https://community.mybb.com/mods.php?acti...7&bid=2759
Jeszcze nie tak dawno podobny problem sprawiała zła konfiguracja serwera CS, coś było w ustawieniach dproto (chyba), jak mówię, nie jestem pewny, ale bierz to pod uwagę. Sprawdź konsolę serwera.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Fyeem nie wykluczam tego, ale jak wytłumaczysz to ,że żaden serwer nie działa z 1shot1kill? Znaczy od czasu do czasu włącza się mój serwer na 5minut i jest 5 minut online bo co 5 minut odświezanie, ale za 5 minut przy kolejnym odswiezaniu juz jest offline.., Więc może każdy serwer ma jakieś zabezpieczenie?



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości