Brak zmian oraz błędy

Założony przez  Shanke.

Witam ! Na wstępie chce powiedzieć, że nie wiem czy napisałem w odpowiednim temacie, jak nie to proszę Administrację o przeniesienie wątku w odpowiedni dział :).

Na forum mam błędy. Nie chodzi o jakieś braki czy coś w MyBB, tylko o CloudFlare.
Podczas gdy mam włączonego CF to nie zmieniają się edycje robione w CSS, lecz jak wyłączę CF i zaloguję się na ACP, wejdę w jakąś zakładkę to automatycznie wylogowuje z ACP. Wie ktoś co może być spowodowane tym, że tak się dzieje ?
Szogi1910 napisał 08.04.2018, 11:14:
Nazwa tematu powinna być krótkim opisem problemu, popraw ją i zapoznaj się z
Zmień w cloudflare częstotliwość odświeżania cache ewentualnie gdy wprowadzasz zmiany bezpośrednio na forum włącz tryb deweloperski wtedy zmiany zostaną zastosowane dużo szybciej
Dobra, to zrobię tak i zobaczę czy to coś pomoże. Jak coś będę tutaj pisał :)
Dokładnie o 13 włączyłem tryb deweloperski i zmieniłem coś w CSS. I żadnego efektu. Odświeżenia Cache są ustawione na 30 minut, gdyż to jest minimalna wartość. Jakieś pomysły co zrobić ? Bo efektu nadal nie ma :/
Poza cache po stronie cloudflare, usuń także cache po stronie twojej przeglądarki - ctrl+F5 (skrót może się u ciebie różnić, najprawdopodobniej jest to wymieniony wcześniej lub shift+f5).
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Właśnie to robię, i nie widać zmian :/
Nie wygasł ci tryb dewelopera na cloudflare? Spróbuj na incognito. Sprawdź czy na pewno zapisują ci się zmiany.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Wygasł po 3-ech godzinach. Zmiany właśnie się nie zapisują nie wiem czemu. Dla przykładu. Zmienię kolor tabelki, kliknę Zmień i odświeżę ACP i wraca wcześniejszy kod, czyli ten przed Zapisem.
Jak zmiany się nie zapisują wcale (nie ma ich później nawet w edytorze), to zacznij od sprawdzenia czy masz nadane poprawne chmod. Dodatkowo sprawdź czy twój użytkownik bazy danych posiada wystarczające uprawnienia, aby aktualizować dane w tabeli. Mybb niestety ma obecnie straszny system szablonów, ale trwają już pracę nad nowym.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Hm... Możesz podać mi dokładnie, jakie chmod'y ? Mój użytkownik posiada wszystkie uprawnienia.
https://webboard.pl/thread-59153.html#2
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
@"Fyeem" chyba 3 pliki nie miały takich CHMOD'ów jakie pisało w tym temacie co podałeś. Ustawiłem je, więc co dalej ?
Wracając. Nic nie pomaga. Wszystko co podaliście zrobiłem, i nie się nie zmieniło. Ktoś wie co jest przeszkodom ?
Czy jest ktoś mi w stanie coś pomóc?
Podaj adres forum. Najpierw operuj bez cloudflare i napraw forum, później dopiero z nim się baw. Spróbuj sprawdzić jak sytuacja będzie się miała na innym serwerze, przeprowadź weryfikajcę plików i bazy danych (możesz użyć tego: https://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=980). Jeśli jest dostępna aktualizacja MyBB to ją wykonaj.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości