Mystrikeboard2 błędy

Błąd   Założony przez  Lemo.

Witam posiadam styl mystrikeboard2 który ma parę błędów niektóre naprawiłem niektórych po prostu nie umiem i zwracam się tu do ludzi co się trochę znają lub po prostu będą umieć mi pomóc.
Problem polega na tym że gdy chcę edytować już wcześniej napisany post, jest problem bo pełnej edycji nie da się kliknąć tak jak coś by ją zasłaniało.
   

następny problem polega  na tym że jak najeżdża się na napisany temat po prostu nie da się go kliknąć trzeba skierować myszkę troszkę wyżej by móc kliknąć temat,tu niestety nie dam screena bo nie czyta mi na nich myszki ale sam możesz wejść i sprawdzić nawet nie trzeba się logować.


Następny to raczej nie błąd a raczej pytanie jak dodać liste administracji która zmienia się na online/offline gdy są dostępni lub nie. topka ludzi którzy najwięcej piszą postów, 5 najnowszych tematów i ludzi z największą liczbą +repek, wgrywałem pluginy ale gryzą się z nagłówkiem i zamiast być pod są obok niszcząc wygląd w xml znalazłem to:
{$topStats['LastActiveThreads']}
{$topStats['LastThreads']}
{$topStats['Posters']}
{$topStats['Reputation']}
{$topStats['Timeonline']}

Nie wiem co z tym zrobić nad tym wszystkim jest jeszcze nagłówek
   

Problem z reputacją i zgłaszaniem po kliknięciu znika pasek i trzeba odświeżyć stronę reputacja się nie dodaje a przy kliknięciu zgłoś dzieje się dokładnie to samo 

Cytowanie to dosłownie jakaś parodia nie wiem o co chodzi po prostu dam screena:
   

chciałbym sie jeszcze dowiedzieć jak dodawać np do rekrutacji znaczek ON-OFF gdy ja robiłem jakiś większy niż napis od razu zdj przeskakiwało nad tekst więc musiałem bardzo zmniejszyć rozmiar lecz przez to jakość jest słabsza na innych forach wszystko jest ok. 

Myślę że znalazło by się jeszcze parę bugów ja znalazłem tylko te lecz możliwe że jest ich więcej za każdą pomoc będę wdzięczny i dam +


Sami możecie wszystko przetestować moim zdanie jest to uciążliwe
CS-420.PL
Konto testowe:
log:test1
has:tester12
myCreedo napisał 07.04.2018, 11:24:
Na forum panuje zasada 1 wątek = 1 problem ;)
(06.04.2018, 22:44)Lemo napisał(a): {$topStats['LastActiveThreads']}
{$topStats['LastThreads']}
{$topStats['Posters']}
{$topStats['Reputation']}
{$topStats['Timeonline']}

Do tego musisz zainstalować plugin: https://webboard.pl/thread-42250.html

(06.04.2018, 22:44)Lemo napisał(a): Problem polega na tym że gdy chcę edytować już wcześniej napisany post, jest problem bo pełnej edycji nie da się kliknąć tak jak coś by ją zasłaniało.
Spróbuj dodać do
global.css
.popup_menu {
    
z-index999;

(07.04.2018, 10:20)ScAniX napisał(a):
(06.04.2018, 22:44)Lemo napisał(a): {$topStats['LastActiveThreads']}
{$topStats['LastThreads']}
{$topStats['Posters']}
{$topStats['Reputation']}
{$topStats['Timeonline']}

Do tego musisz zainstalować plugin: https://webboard.pl/thread-42250.html

(06.04.2018, 22:44)Lemo napisał(a): Problem polega na tym że gdy chcę edytować już wcześniej napisany post, jest problem bo pełnej edycji nie da się kliknąć tak jak coś by ją zasłaniało.
Spróbuj dodać do
global.css
.popup_menu {
    
z-index999;



Plugin działa dzięki ale niestety kod do popupmenu nie działa
Cytat:Plugin działa dzięki ale niestety kod do popupmenu nie działa

Sprobuj CTRL+F5
Działa lecz dalej nie uzyskałem pomocy w sprawie cytowania
Otwórz CSS,
Znajdź: 
.post {

Usuń:
display:flex;

Znajdź:
.post.classic .post_author {

Usuń:
border-right: 2px solid #333;

Znajdź:
.post.classic .post_content {
Dodaj na końcu:
border-left: 1px solid #333333;
Cytat:It's all about the details.
---------------
PW tylko forum, nie mejl.





Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości