Wygląd reputacji w liście użytkowników, zależny od jej statusu

Inne  Założony przez  swdr.

Adres strony:  http://szwander.xaa.pl/memberlist.php (juz od razu do źródła problemu)
 
Moje pytanie jest następujące, czy jest możliwość w liście użytkowników, że tak powiem, wyciągnąć reputacje, która jest podzielona na klasy, czyli reputacja ujemna to np. class="neagative_reputation", i analogicznie do reszty, czy trzeba specjalny osobny plugin do tego albo jakiś prosty skrypt, czy jest gdzieś w silniku mybb jakiś odnośnik typu {$reputacja}, który daje możliwość podzielenia to na klasy ?
Pomogłem daj +. Z Fartem :D
Jest zmienna {$reputation}, ale czy będzie działać na liście użytkowników to nie wiem.
właśnie próbowałem wyciągnąć z innych szablonów np. z podgląd profilu, ale to nie działa :P obecnie to jest zmienna (jesli dobrze pamietam ze tak to sie nazywa xD) {$user['reputation']}
Pomogłem daj +. Z Fartem :D
https://community.mybb.com/thread-130378...#pid945221
Spróbuj może tego.

Dobra z tego co wyczytałem to raczej nie da się tego tak zrobić, aby ujemna reputacja była czerwona, a dodatnia zielona. Przynajmniej bez żadnego pluginu.
Jak to dodaje to klasa się zmienia na trow 1/2, i ogólnie tak średnio wychodzi, może coś źle zroumiałem, bo mój angielski trochę kuleje :)
Pomogłem daj +. Z Fartem :D
Tam jest opis jak ogólnie dodać reputację do memberlist, ale myślałem, że będzie to działać razem ze stylem. Niestety działa bez stylu, czyli pokazuje tylko ilość reputacji.
I tak się liczą chęci za próbę pomocy, więc dzięki, łapaj plusaa wariacie ! :)
Pomogłem daj +. Z Fartem :D
Można się bawić w edycję pluginu Reputation levels - Poziomy reputacji, bo tam jest chyba najbardziej zbliżony efekt do zamierzonego (zapewne trzeba będzie dodać m.in. wyświetlanie na liście użytkowników, o ile już takiej funkcji nie ma).
Też myślałem o tym, ale chce ograniczyć ilość pluginów do jak najmniejszej, więc jeśli nie da się inaczej to będę próbował tak jak napisałeś :) (trzymaj plusa za to co kolega Martinex)
Pomogłem daj +. Z Fartem :D
Można po prostu w JS weryfikować ile wynosi reputacja i na podstawie tego nadawać klasę.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Okej, postaram się zorientować i przyuczyć w temacie javascript i coś będę działał :)

Jakby ktoś mógł podrzucić jakiś kurs gdzie jest zastosowana technika, o której Divir napisał, bądź napisał jak to się fachowo nazywa, hah wtedy sobie znajdę, z góry dzięki :)
Pomogłem daj +. Z Fartem :D
Wyswietlasz to co zwraca zmienna reputacji, pobierasz w js ten element i konwertujesz, aby był liczbą (zwykły + wystarczy pewnie). Wtedy możesz zweryfikować ile on wynosi. Zwykłym if sprawdzasz czy liczba jest większa, mniejsza, czy równa zero.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości