Przywrócenie kopii zapasowej na nowym forum.

Założony przez Sayawan.

Opisując swój problem musze zacząć od początku, jeśli to zły dział to prosze o przeniesienie bo ogólnie nie mogłam znaleźć pasującego działu więc pisze tutaj.
Ale do rzeczy.
Forum nr 1. cba.pl

Siedząc na forum technicznym mybb wersja chyba 1.6 przeglądałam sobie grupy i w pewnym momencie zostałam z niego wyrzucona, nie mogłam się zalogować do panelu a będąc na forum zauważyłam że jestem w grupie nieobecnych z brakiem dostępu do moderacji i administracji. Myślałam na początku że to żart kolegi ale okazało się że wywaliło wszystkich, nikt z nas nie ma dostępu do panelu oprócz super admina który jest niedostępny i niewiadomo czy w ogóle będzie.. Kolega ma zapis kopii danych forum nr1.

Forum nr 2. cba.pl mybb wersja aktualna 1.8 
Załozone wczoraj, wszystko podpiete i moje pytania:

1. Czy jest możliwość wgrania kopii forum nr 1 ze stara wersją na forum nr 2 z wersja najnowsza? I czy wyniknął z tego problemy, błedy etc.

2. Jesli jest możliwe to jak się za to zabrać? jakiego programu uzyć? 
Połączyłam się z panelem przez FilleZilla ale nie wiem czy to dobry program do tego.

3. Szukałam jakich poradników dotyczących wgrania kopii ale jedyne co mi pokazuje to jak ja zrobić kopie no i miesza sie to z kopiami windows.

Szukam jakichkolwiek informacji ale na nic ciekawego nie natrafiłam. Pisze tu licząc na jakąkolwiek pomoc ewentualnie nakierowanie na potrzebne mi tematy.
TaniDedyk.pl
Jeśli macie dostęp do FTP, to możecie zmienić super admina ręcznie w configu.

Co do pytań...

1. Zainstalować forum 1.6, wgrać bazę danych i zaktualizować forum do 1.8 na osobnym skrypcie, a dopiero potem wrzucenie tej bazy danych pod właściwe forum.
2. Skrypt wspomniany wyżej, dostęp do phpMyAdmin w hostingu.
3.

Wszędzie jest tak samo:
https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/import...nych-mysql

Potem ewentualnie w bazie danych trzeba będzie poprawić ścieżki/cookies.
O to chodzi że 4 osoby łącznie ze mną zostały pozbawione dojścia do panelu, kolega nic nie może zrobić bo to nie on zakładał forum a właśnie ten "super admin" którego teraz nie ma i nie wiadomo kiedy będzie. Wszyscy którzy mieli dostęp do panelu są w grupie nieobecnych. Do panelu logowaliśmy się podając dane takie jak na forum i wątpię by kolega miał dostęp do ftp ale spróbujemy.

Przejrzę i podrzucę temat koledze.
Dzięki za odpowiedź.


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości