Problem z ustawieniem sygnatury

Błąd   Założony przez  marcink7.

    Adres forum:  centrum-cs.pl

Wersja silnika: 1.8

Opis problemu:
Witam. Kilku użytkowników na forum, ma problem z ustawieniem sygnatury. Wyskakuje im komunikat, że nie posiadają dostępu, uprawnień. Czym może być to spowodowane? w jaki sposob to naprawić? Dodam, że użytkownicy nie mają nałożonych żadnych blokad, problem wystąpił tylko u dwóch, trzech osób.
Edycja danej grupy -> Użytkownicy i uprawnienia -> Mogą posiadać własną sygnaturę?
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Tak Fyeem, tylko z tym, że nawet jak ustawie te uprawnienia, to po jakimś czasie, zostają one ponownie zablokowane i znowu trzeba je odblokowywać, bo sygnatury nie działają. Nie mam pojęcia czym może być to spowodowane. Podobnie miałem, w sumie wciąż mam... z pluginem, wtyczką "lista osób odwiedzających profil". U wszystkich (okolo 2tys użytkowników) działało prawidłowo, a u kilku się to wyłączało, prawdopodobnie na skutek edytowania swojego profilu, np. zmiany avatara i po klikania "zapisz ustawienia", podejrzewam że cos może byc zbugowane (aczkolwiek pewnosci nie mam) Tak czy inaczej musiałem ręcznie przez baze danych aktywowac ten plugin u danego użytkownika (zmieniając wartosc show_profile_visitors 0 na 1) i nie bylo to jednorazowe, bo za pare tygodni ten sam uzytkownik zglaszal, że znowu nie wyswietlają mu sie ostatni "goscie" . Z tymi sygnaturami może byc podobnie, użytkownik edytujac cos w swoim profilu, powoduje, że niektóre ustawienia są jakoś resetowane...Forum było kiedyś przenoszone, być może jest jakiś błąd, niespójność szablonu, bazy danych...nie wiem.
Taki komunikat wyświetla się również jeśli konto nie zostało potwierdzone emailem. Może w tym przypadku też tak jest.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości