Stop Forum Spam

Konfiguracja  Założony przez  kpietrek.

Adres forum: www.akwarystyka-miedziowa.pl



Wersja silnika:  1.8.14


Opis problemu:
Powiedzcie czy ta funkcji musi być jakoś dodatkowo konfigurowana w sensie podania klucza API itp.
Niestety u mnie takiej opcji nie widzę.
Funkcję mam włączoną konto też mam na tym serwisie założone.

Druga sprawa, nie wiem czy też tak macie ale u mnie ta funkcja nie jest do końca spolszczona.

Nie bardzo wiem o co chodzi w pierwszym wierszu konfiguracji jak prawidłowo ustawić opcje:
Check User Details
Confidence Level
Failsafe


   
Wgraj najnowsze spolszczenie. Wszystkie opcje powinny być po polsku.
Spolszczenie z paczki mybb tak?
Wbudowana w MyBB funkcja StopForumSpam nie wymaga zadnej dodatkowej konfiguracji.
Po zaktualizowaniu spolszczenia do najnowszej wersji powinno byc wszystko ok. https://webboard.pl/thread-54297.html
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Niestety ale nadal mi w pełni nie spolszczyło mimo wgrania najnowszego tłumaczenia.
Teraz patrzę i u mnie to w ogóle inaczej wygląda. Przeszukałem repo najnowszego mybb na githubie, ale tam nie znalazłem żadnych langów pod twoje ustawienia.

API stopforumspam możesz użyć do podania w ACP -> Konfiguracja -> Usuwanie spamerów, ale to służy akurat do wysyłania informacji o spamerach.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
To chyba nie służy do wysyłania informacji o spamerach tylko do sprawdzania czy takowy spamer jest w bazie.

A co z tym spolszczeniem??

Ty masz wszystko po polsku w tym stopforumspam
(19.01.2018, 18:39)kpietrek napisał(a): To chyba nie służy do wysyłania informacji o spamerach tylko do sprawdzania czy takowy spamer jest w bazie.
Sprawdzasz bez klucza api, on umożliwia wysyłanie informacje na ich serwer.

Przeszukałem całe repo i nie wyszukało mi takich langów nigdzie co ty masz. Na pewno nie używasz żadnej modyfikowanej wersji, żadnych pluginów? Przeprowadź weryfikację plików przez ACP.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Po weryfikacji mam tylko to:

   



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości