Podwójne konta

Założony przez DamYan.

Witajcie

W związku z tym, że na potrzeby MyBBoard.pl został napisany plugin https://mybboard.pl/showthread.php?tid=732 - zaczynamy poszukiwanie "niedobruchów" używających dwóch kont.

Na razie jest kilka takich kont i osoby, które ich używają otrzymają stosowne info do swoich skrzynek PM lub mail. Jeśli na naszą prośbę dana osoba nie określi się, dlaczego używa dwóch kont - jej konta zostaną zablokowane i przestanie mieć możliwość dostępu do Supportu.

Zatem polecam potraktować sprawę poważnie.
TaniDedyk.pl
Nie zauważyłem tego tematu wcześniej(nie wiem jak to możliwe) więc piszę teraz
Mam pytanie: skoro regulamin forum nie zabrania posiadania więcej niż jednego konta to dlaczego macie zamiar blokować te konta?

Najpierw trzeba by mieć podstawę żeby coś robić. Więc moim zdaniem najpierw powinno się zmienić regulamin, poinformować o tym użytkowników oraz napisać w jaki sposób osoby które łamią nowy regulamin powinny się dostosować do niego.

Zresztą ja nie widzę przyczyny blokowania osób które mają więcej niż jedno konto.

BTW. Ja bym trochę poprawił ten regulamin, nie tylko w kwestii powyższej.
[email protected]~ napisał(a):Mam pytanie: skoro regulamin forum nie zabrania posiadania więcej niż jednego konta to dlaczego macie zamiar blokować te konta?

Prosta konkluzja - skoro regulamin jest pisany przez administrację, więc jest niejako przez nią tworzony - to administracja "ustanawia prawo" na tym forum.
Skoro regulamin nie reguluje takiego zdarzenia jak podwójne konto - powyższe słowa powinny stanowić wystarczające wyjaśnienie, aż do nowelizacji regulaminu.

[email protected]~ napisał(a):Najpierw trzeba by mieć podstawę żeby coś robić. Więc moim zdaniem najpierw powinno się zmienić regulamin, poinformować o tym użytkowników oraz napisać w jaki sposób osoby które łamią nowy regulamin powinny się dostosować do niego.

Osoby, które mają podwójne konta są informowane co za to grozi. Nikt nie ma zablokowanego konta bez przyczyny i jeśli takową stwierdzamy na podstawie informacji od naszych służb wywiadowczych oraz użycia odpowiednich narzędzi, które posiadamy - są wyciągane konsekwencje.

[email protected]~ napisał(a):Zresztą ja nie widzę przyczyny blokowania osób które mają więcej niż jedno konto.

Ty nie, administracja na podstawie faktów - tak.

[email protected]~ napisał(a):BTW. Ja bym trochę poprawił ten regulamin, nie tylko w kwestii powyższej.

Stanie się tak w nabliższym czasie.


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości