Brak edytora tekstu

Błąd   Założony przez  chrumcio.

Adres forum:
http://retro-strefa.ct8.pl
Konto testowe
Login: tester
Hasło: test123

Wersja silnika:
1.8.14


Opis problemu:
Nie wiem co się stało, ale zniknął mi edytor tekstu podczas pisania
Sprawdź na innej przeglądarce - testowo wszystko działa poprawnie.
Wsparcie poza forum - odpłatne.
Wina u mnie w chrome, na innych działa
Dziwna sprawa, na końce testowym jest wszystko dobrze. Tylko jak ja się zaloguję to mam ten problem
To samo na pozostałych przeglądarkach.
A co wyskakuje w konsoli?
Cytat:config.js Failed to load resource: net::ERR_BLOCKED_BY_CLIENT
smartConfig_489125.js Failed to load resource: net::ERR_BLOCKED_BY_CLIENT
criteoRTA.js Failed to load resource: net::ERR_BLOCKED_BY_CLIENT
nw.js Failed to load resource: net::ERR_BLOCKED_BY_CLIENT
currency.js Failed to load resource: net::ERR_BLOCKED_BY_CLIENT
prebidBoilerplate.js Failed to load resource: net::ERR_BLOCKED_BY_CLIENT
smart.idmnet.pl/prebid.js Failed to load resource: net::ERR_BLOCKED_BY_CLIENT
newthread.php?fid=12:99 Uncaught ReferenceError: sas_idmnet is not defined
   at newthread.php?fid=12:99
Wina adblockera.
Dziwne, wczoraj na koncie testowym było, a teraz nie ma O_o
ADBlock wyłączony i to samo.
ctrl+f5
Jak nie adblock to zapewne inna wtyczka/aplikacja, która ingeruje i blokuje. Może być to nawet antywirus.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Znów mi zniknął, ostatnio jeszcze był. Dziś podczas pisania tematów już go nie ma :/
Jeśli sytuacja identyczna to:
(04.01.2018, 20:24)Divir napisał(a): Jak nie adblock to zapewne inna wtyczka/aplikacja, która ingeruje i blokuje. Może być to nawet antywirus.

Problem leży po twojej stronie, my nie mamy tutaj nawet na nic wglądu żeby pomóc. U nas działa poprawnie.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
adblock wyłączony, antywirusa nie mam.
Dziwne jest to że przez długi czas było, a teraz nie ma ... No to pokombinuję coś, może się uda.
Kurcze, na innym kompie też tak samo, na moim koncie nie ma, a na koncie testowym jest O_o
Twoje konto może widzieć jakiś skrypt dodatkowy, do którego my nie mamy dostępu. Jego obecność może powodować te błędy.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
A jak to można sprawdzić?
Czytając kod.

Nie działa edytor tylko na twoim nicku czy tylko na twoich rangach? U mnie js wyrzuca jakiś błąd, ale brakuje tam kodu. Być może jest on wykonywany tylko dla ciebie (domyślnie mybb nie ma takiej funkcji, musiałeś coś robić)? Jest to fragment od menu, który nie powinien mieć tutaj nic wspólnego. Jednak używasz tam nieistniejących zmiennych (są pewnie u ciebie są widoczne, a u innych nie).
Mamy tutaj w sumie zerowy wgląd w problem, więc nic poza takimi wskazówkami nie jesteśmy w stanie pomóc. Musisz zlecić to komuś lub samemu przeanalizować problem po twojej stronie.

Obstawiam, ze u siebie wykonujesz jakis dodatkowy kod, do ktorego my nie mamy dostepu.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości