Nie wyświetla się user online/offline kolejno piszących

Założony przez  Kamilz125.

Adres forum:
http://wzwiazku.pl/

Wersja silnika:
1.8.x+

Opis problemu:

Witam. Zmodyfikowałem u siebie user online/offline i pojawia się problem, mianowicie nie wszędzie wyświetla mi się grafika.

Załącznik:

[Obrazek: I4a3pXb.png]

Jak widać na powyższej grafice, status pojawia się tylko obok autora tematu przy pierwszym poście, przy kolejnych już nie (nawet tego samego autora).

Grafika offline działa, sprawdzone.
MojeSłowo - Twoje słowo w internecie, dołącz do dyskusji ;)
Do selektora .post.classic .post_author dodaj position: relative;, a następnie zmień pozycje statusu. Obecne ponad 300px jest zbyt duże.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Przy dodaniu do selektora .post.classic .post_author 
nie było żadnych efektów, więc dodałem do .offline_button { i .online_button { pozycje.

Został malutki problem, zrobiła się przerwa pomiędzy postbit avatarem a statystykami.
   
MojeSłowo - Twoje słowo w internecie, dołącz do dyskusji ;)
Nie było efektów bo pewnie cache nie odświeżyłeś lub coś źle zrobiłeś.

1. Do .post.classic .post_author dodaje position: relative;
2. W ostylowaniu buttonów online/offline zmieniam position na absolute, top na 0, a left usuwam całkiem i działa.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Temat do zamknięcia, ja zostawiam repkę wszystko działa jak należy :)
MojeSłowo - Twoje słowo w internecie, dołącz do dyskusji ;)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości