Tabelka serwerów nie widzi serwera

Błąd   Założony przez  ScAniX.

Witam, chciałbym prosić o prośbę z ustaleniem błędu nie wyświetlania się serwera CS 1.6 w pluginie "tabela serwerów" od Supryka.
Inne serwery działają bez zarzutów.

Dodam że serwer jest na hostingu serwerygier.com

Link do forum: http://cslobby.pl/index.php
Miliony podobnych problemów, poszukałbyś..
Hosting porty blokuje.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
(11.12.2017, 15:55)Fyeem napisał(a): Miliony podobnych problemów, poszukałbyś..
Hosting porty blokuje.
znalazłem podobne , ale nie byłem pewny :) Jak napisze do supportu to jest szansa na odblokowanie?

Edit:
Witam,nie blokujemy portów.

Z poważaniem

Biuro Obsługi Klienta serwerygier.com

To jest szansa na rozwiązanie tego problemu?
(11.12.2017, 15:58)ScAniX napisał(a):
(11.12.2017, 15:55)Fyeem napisał(a): Miliony podobnych problemów, poszukałbyś..
Hosting porty blokuje.
znalazłem podobne , ale nie byłem pewny :) Jak napisze do supportu to jest szansa na odblokowanie?
Tak
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Porty podobno nie są zablokowane , taką odpowiedź dostałem od suportu
Ale fail xD

Hosting serwera WWW blokuje porty.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
(11.12.2017, 16:16)Fyeem napisał(a): Ale fail xD

Hosting serwera WWW blokuje porty.
Da się jakoś temu zaradzić?
No napisałem Ci, żebyś napisał do hostingu (chodziło mi o hosting www).
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Dostałem odpowiedź:
Cytat:Dziękuję za kontakt. Połączenia przychodzące z tego portu są blokowane permanentnie ze względów bezpieczeństwa - nie można odebrać połączenia z tego portu. Nie są dodawane wyjątku do reguł bezpieczeństwa dla tych serwerów. Połączenia wychodzące dla tego portu są aktywne, z Naszego serwera można się połączyć poprzez użycie tego portu. 
Czyli nie pozostaje nic innego jak zmienić hosting z serwery gier?
Zmiana też nie do końca pomoże bo jeżeli trafisz na ten sam port, problem się powtórzy. Jedyne wyjście to zmiana hostingu gdzie nie blokują portów w zakresie 20000-30000
PS. Tylko ten port jest blokowany przez Hekko . np taki 28020 już działa. Dzięki jeszcze raz za pomoc przy problemie.
Pozdrawiam.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości