Brak daty posta

Założony przez  DoriiSuperPies.

Witam, zauważyłem że po aktualizacji do MyBB 1.8.13 po napisaniu posta i odczekaniu aż widoczna będzie data i godzina widać tylko godzinę, przykład:
   
Starsze posty mają normalną datę.
Na domyślnym szablonie jest to samo?
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Brakuje Ci tlumaczenia w jezyku polskim :) Sam to dzis przerabiałem po altualizacji do 1.8.13. Porównaj sobie tłumaczenie angielskie z polskim.
@michnior brakowało jednego langa, aczkolwiek mógłbyś napisać, który edytowałeś, być może coś jeszcze przeoczyłem.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Na domyślnym szablonie jest to samo.
@michnior nie bardzo rozumiem jaki ma to związek skoro starsze posty mają poprawnie wyświetlaną datę (ale mogę się mylić) :P
@"Conors" w takim razie zaktualizuję paczkę (o ile jest już dostępna nowa wersja) i zobaczę czy problem nadal występuje.
Właśnie to zrobiłem.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Po aktualizacji już się pojawiło, nie pomyślałem nawet o tym że może brakować "Wczoraj". Wychodzi na to że jest OK :)
Dziękuję wam za pomoc.
Wybaczcie siedziałem wczoraj na telefonie i nie miałem jak dokładnie opisać gdzie to zmienić.

inc/languages/polish/global.lang.php
$l['today_rel'] = "<span title=\"{1}\">Dzisiaj</span>";
$l['yesterday_rel'] = "<span title=\"{1}\">Wczoraj</span>";
$l['today'] = "Dzisiaj";
$l['yesterday'] = "Wczoraj";
To samo dotyczy pliku inc/languages/polish/admin/global.lang.php
Eh... ja znalazłem błąd w zupełnie innym pliku, to co podałeś było zaktualizowane z chwilą wyjścia 1.8.13. Najwidoczniej nie zaktualizowałeś wcześniej paczki.

Temat zamykam sprawa wyjaśniona.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości