Przycisku cytowanie selektywne.

Konfiguracja  Założony przez  fabek.

Witam.

Dodałem na forum plugin "Cytowanie selektywne". Chciałbym wstawić w to miejsce taki przycisk jak reszta. Czy to jest obrazek czy jakoś inaczej zrobione?

Pozdrawiam.     
Zarabianie w internecie.
   
https://webboard.pl/thread-45824.html
Kwestia ostylowania. Użyj powyższego linku (lub nawet i zdjęcia) i zobacz jaką klase masz dodać do przycisku. Na przyszłość: upewnij się, że goście mają do tego dostęp.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Nie bardzo potrafię się w tym połapać. Mógłbyś to wytłumaczyć jak nowicjuszowi. Podałem konto testowe.
Zarabianie w internecie.
Wyłączyłeś ten plugin? Jeśli tak, włącz go.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Nałożyłeś blokadę pisania dla konta testowego, więc nie widzimy przycisku do cytowania selektywnego.

Miałem na myśli to, że musisz dodać klasę button do przycisku, który chcesz ostylować (znaleźć go w html dzięki poradnikowi podanemu wyżej i dodać klasę).
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Z tego co pamiętam, to w konfiguracja pluginu jest cała klasa buttona, którą można dowolnie modyfikować.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Już zmieniłem ustawienia konta.

"Styl CSS obrazka
Styl CSS dla obrazka szybkiego cytowania.

background-position: 0 -100px;
padding-left:16px;
text-indent: -9999px;"


O tym mowa? To, tak. Jest to w ustawieniach pluginu. Co tam powinno się znajdować?
Szogi1910 napisał 09.11.2017, 18:22:
Kody podajemy w tagach [code] lub [php], poprawia to czytelność posta.
Zarabianie w internecie.
Znajdź szablon fastQuote_button (najprawdopodobniej szablony globalne) będziesz miał tam:
<title="Cytowanie selektywne" class="postbit_fastquote"><span>CS</span></a>
(coś w podobnie)

i postbit_fastquote zmień na button
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Mam. Dzięki wielkie. Udało mi się to zrobić przed Twoim wpisem :)

Dzięki.
Zarabianie w internecie.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości