MyBBEditor.insertText() nie działa dla wstawiania emotikonów.

Założony przez  Hazes.

Cześć,
Mam problem z sekcją edycji posta forum MyBB v.1.8.12. Emotikony, które znajdują się po lewej stronie od okna edycji mają przypisany atrybut onclick="MyBBEditor.insertText('emotikon');" ale nie wstawiają emotikonów do pola edycji posta.

   

Jakiś czas temu wszystko działało, dokonałem tylko kilku zmian w stylach i stronach nie dotyczących tego segmentu forum.
Po kliknięciu w jeden z emotikonów nie dodaje się on do okna edytora a konsola wypluwa taki oto błąd:

   

Zakładam że jest to jakiś problem z obiektem MyBBEditor gdzieś w kodzie javascript, ale nie wiem do końca jak się do niego dostać.
Dlatego proszę o pomoc, będę wdzięczny!

Pozdrawiam,
Hazes.


#EDIT: Dodałem link tłumaczenia do stopki strony. Przepraszam za niezgodności, niestety motyw forum nie był modyfikowany jedynie przeze mnie.
Szogi1910 napisał 26.10.2017, 21:42:
Zapoznaj się z i popraw stopkę forum.
Używasz w szablonie headerinclude wersji jQuery 3.2.1, która powoduje błędy w działaniu MyBB. Zmień ją na niższą (najlepiej na tą co jest domyślnie w MyBB) i będzie wszystko działać.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
(26.10.2017, 23:20)Divir napisał(a): Używasz w szablonie headerinclude wersji jQuery 3.2.1, która powoduje błędy w działaniu MyBB. Zmień ją na niższą (najlepiej na tą co jest domyślnie w MyBB) i będzie wszystko działać.
Dzięki! Zmieniłem wersję jquery na tą która jest domyśłnie w MyBB i wszystko śmiga jak należy.
Ponadto zostały naprawione inne niewielkie błędy.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości