Nieprzeczytane posty - nie wyświetla licznika

Założony przez  szymex71.

Tak jak w temacie. Dodałem z szablonu zarówno to:
<li id="unreadCounter"><a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php?action=unreads">{$lang->unreadPostsLink} {$unreadPostsCounter}</a></li>
jak i to:
({$numUnreads})
i żadne z nich nie działa..


Pierwsze to w ogóle nie wyświetla nic a jak do niego (na samym końcu ale przed </a></li>) dodam właśnie ten $numUnreads to wyświetlają się tylko "(" ")".
Po kliknięciu w nie pokazuje 13 stron nieprzeczytanych postów więc chyba coś jest nie tak ;)


Dodam że można to zobaczyć na stylu "V2" stąd konto testowe (użytkownicy nie mają dostępu do tego stylu. Teraz jest on właśnie taki "eksperymentalny" ;))
Ten cały styl jest dziwny i ma w sobie dużo błędów z góry go nie polecam.
Pewnie źle funkcje wpisałeś sprawdź kod dokładnie
Teraz już i tak za późno na zmiany ;)
A wstawiłem to co tu podałem, a wziąłem to z szablonów. Jeżeli trzeba coś jeszcze zrobić no to czekam na porady : P
W ACP masz zaznaczone, aby pokazywało licznik i wybrany dział?
W jakim szablonie stosujesz te zmienne?
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Zmienne stosuje w header_welcomeblock_member

Tu są ustawienia z ACP:
   

A to dodaje do w/w header
<li id="unreadCounter"><a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php?action=unreads">{$lang->unreadPostsLink} {$unreadPostsCounter}</a></li>

I na stronie głównej (już na domyślnym stylu) nie ma nic poza większą przerwą pomiędzy Pokaż nowe posty i Pokaż dzisiejsze posty


EDIT: Dodałem teraz takie coś:
<li id="unreadCounter"><a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php?action=unreads">{$lang->unreadPostsLink}({$numUnreads})</a></li>

I wyświetlają się tylko "()". Po kliknięciu w nie wyświetla się strona z 13 stronami (masło maślane :E) nieprzeczytanych postów.....

EDIT 2:
Tym razem zrobiłem tak:
<li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php?action=unreads">Pokaż nieprzeczytane posty ({$numUnreads})</a></li>
I o ile link się wyświetla to nie ukrywa się gdy jest zaznaczona odpowiednia opcja a licznik w ciągu dalszym nie działa..
Do szablonu index dodaj:
<script>
unreadPosts.enable = true;
unreadPosts.updateCounter();
</script>
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Dalej nic. Chyba że trzeba to dodać w jakieś konkretne miejsce w index?

Trzeba było dać 
<!-- UNREADPOSTS_LINK -->

Zamiast tych kodów co podawałem. Swoją drogą szkoda że nigdzie nie jest napisane jak ten plugin skonfigurować (no chyba że jestem ślepy :E)
Dodaj to co dałem wcześniej nad zmienną do wykrywania strefy czasowej w szablonie footer lub w index pod zmienną {$footer}. Zależy czy chcesz to wywoływać tylko na stronie głównej, czy wszędzie.
Póki co nie widzę żadnych zmian na stylu o którym piszesz.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Problem już rozwiązany ;) Tak jak napisałem wystarczyło dodać
[kod]<!-- UNREADPOSTS_LINK -->[/kod]
zamiast tych kodów co podawałem. I aktualnie działa to tak jak tu, są nieprzeczytane posty - wyświetla się, nie ma - napis się chowa :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości