Informacja przy wejściu

Szukam  Założony przez  mar1986.

Szukam pluginu który dodaje przy wejściu na stronę informację że musisz posiadać 18 lat, jak nie posiadasz to out a jak posiadasz to enter, przeglądam, ale nie wiem po jakim haśle to wyszukać :/
Spróbuj tego http://www.jqueryscript.net/other/Websit...Query.html
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
hmmm, z tym sam sobie nie poradzę - nie wiem do jakich plików to skopiować, w jakie miejsca na forum
powiem jak ja to zrobiłem:
1. /css i /js z archiwum wraz z ich zawartością wrzuciłem na serwer
2. kod z punktów 1-3 umieściłem w <head> (w MyBB to będzie w szablonach, w "headerinclude").

ale czy to jest poprawnie, to nie wiem. ::P  Bo efekt był taki, że pod Chrome i Firefoxem po wejściu na stronę ukazywał się czarny ekran... Zadziałało jedynie pod IE11.
zobaczyłem ten komunikat tlyko raz, a chciałbym go sobie potestować kilka razy, on sie zapisuje jako cookie ? jak usunąć to cookie bym go znów zobaczył :P ?
ściągnij sobie jakiś menedżer ciasteczek do przeglądarki - zależnie od tego, jakiej używasz (ja w Chromie mam np. EditThisCookie). Z poziomu menedżera możesz zarządzać wszystkimi ciasteczkami.
Po co? Klikasz po lewej stronie linku na taką kłódkę, bądź i w okręgu. Następnie na strzałkę w prawo, więcej informacji, wyświetl ciasteczka i usuń odpowiednie (dla Mozilla Firefox newest version działa :)).
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
ano też fakt, nie wiedziałem o tym.
działa
a ja kurde usunolem sobie wszystkie style, potem musiałem je od nowa instalować, ehh, a to takie proste a ja tyle kombinowalem, uusunolem wszystkie ciastka z opcij internetowych z panelu sterowania itp. a to .... ahhhh be



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości