Drag and Drop

Szukam  Założony przez  szymex71.

Szukam darmowego pluginu dodającego wrzucanie załączników tak jak jest tu na forum - drag and drop. Jedyne co znalazłem to płatny (chyba 7 euro :E) plugin polecony gdzieś w wątku tutaj albo rozszerzony edytor tekstu, ale nie o to mi chodzi.

U mnie na forum by się bardzo coś takiego wrzucało bo w dziale "moje miasto w grze" gdy chce się wrzucić 10-15 zdjęć normalnym systemem z mybb jest to strasznie uciążliwe, monotonne i trwa zdecydowanie za długo. A tutaj zaznaczy się te dziesięć zdjęć, przerzuci do przeglądarki i gotowe :)
Zobacz to https://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=104
Niby jest to jakieś rozwiązanie, ale trzeba by nad tym dużo posiedzieć żeby to jakoś wyglądało a i tak nie ma drag and drop :/
Tzn. wiem że nad każdym takim pluginem trzeba by posiedzieć żeby pasował do forum ale po co jak i tak nie ma funkcji na której mi zależy?
Skoro nie chcesz płacić musisz się zadowolić alternatywą szukanego pluginu.
Darmowego takiego pluginu nie znajdziesz
Wydanie 30zł na plugin, który masz na zawsze to duży wydatek? 2 paczki fajek mniej.
Szogi, dzięki, szkoda że takiego darmowego nie ma, no cóż. A ten MyDropzone to po zainstalowaniu wszystko będzie działać (pomijając wygląd) czy będzie trzeba coś konfigurować jeszcze?

Patryk Stefański, żeby w moim wieku to w ogóle było legalne... ;)
(15.08.2017, 13:26)szymex71 napisał(a): A ten MyDropzone to po zainstalowaniu wszystko będzie działać (pomijając wygląd) czy będzie trzeba coś konfigurować jeszcze?

Pewnie tam będzie coś do konfiguracji... wiem, tylko na 100% że będziesz miał po angielsku, chyba, że sobie spolszczysz.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Dobra, teraz i tak wyjeżdżam to tego nie zrobię. Spolszczyć to raczej nie problem, a jak by co to zawsze można zapytać się tutaj na forum :)
Bardziej mi chodzi o to czy pobiorę, zainstaluję i będzie można wrzucać pliki i będzie to działać. Wygląd itp. to nie problem
(15.08.2017, 15:33)szymex71 napisał(a): Dobra, teraz i tak wyjeżdżam to tego nie zrobię. Spolszczyć to raczej nie problem, a jak by co to zawsze można zapytać się tutaj na forum :)
Bardziej mi chodzi o to czy pobiorę, zainstaluję i będzie można wrzucać pliki i będzie to działać. Wygląd itp. to nie problem
Owszem, będzie.
Będzie działać.
Co do konfiguracji to jest ona prosta. Musisz podać ID konta z imgur.com aby wszystko działało.
Okej. Dzięki za odpowiedzi :) Wrócę z wyjazdu to zakupie plugin i jak cos to będę pisał
Dla tych co szukają takiego pluginu tak jak ja.
Znalazłem dzisiaj dosyć ciekawy odpowiednik - ABP Imgur. Całkowicie darmowy a spełnia praktycznie tą samą funkcję. Jedyne co trzeba mieć to konto na Imgur

Co prawda mam wrażenie że zdjęcia są trochę gorszej jakości, no ale coś za coś, przynajmniej jest "for free" :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości