Nie mogę się zalogować

Błąd   Założony przez  SkrrT.

Witam, w sumie to nie wiem jak wam to opisać, problem pojawił mi się 4 raz już, robię forum i wgl, działa wszystko, Zmieniłem hasło do konta, zmieniło ładnie, i mnie wylogowało, chce się zalogować jest napisane zalogowano fajnie wszystko i nic to nie zmienia, dalej jestem jako gość, to samo jak chce się zalogować do ACP też loguje, chce wejść szablony powiedzmy Wywala mnie do panelu logowania ACP
Pomóżcie -.- bo 3 razy reinstalowałem mybb, i nie chce mi się znowu  tego robić
Dodam że nie mam aktualnie dostępu do GŁÓWNEGO KONTA ADMINA bo nie mogę się na nie zalogować
Mam nadzieje że się domyślacie o co mi chodzi
Szogi1910 napisał 16.08.2017, 07:32:
Zły dział. Na przyszłość staraj się pisać tematy w odpowiednich działach ;)
Z tego co widzę tylko 1 użytkownik ma uprawnienia administratora, skoro nie masz do niego dostępu to jak chcesz się zalogować do ACP? :)
Zawsze możesz użyć opcji "Przypomnij hasło" podczas logowania do tego konta.
Nie zmieniałeś cookie? Może źle ustawione?
(15.08.2017, 12:42)Winchester napisał(a): Z tego co widzę tylko 1 użytkownik ma uprawnienia administratora, skoro nie masz do niego dostępu to jak chcesz się zalogować do ACP? :)
Zawsze możesz użyć opcji "Przypomnij hasło" podczas logowania do tego konta.

źle zrozumiałeś forum jest moje całe pasy pamiętam, loguje się ale potem wracam do stanu gościa

(15.08.2017, 13:32)Patryk Stefański napisał(a): Nie zmieniałeś cookie? Może źle ustawione?

A jak ustawić dobrze ? bo coś tam klikałem w cookie
https://webboard.pl/thread-59161.html
$settings['cookiedomain'] = ".forum-adventum.xaa.pl";
$settings['cookiepath'] = "/";
$settings['cookieprefix'] = ""
To jest to ? i czy to jest dobrze ustawione ?

Z tego co wyczytałem tu powinno być wszystko ok coś innego musi być chyba
a można konto testowe ?
(15.08.2017, 21:56)Patryk Stefański napisał(a): a można konto testowe ?

Jasne jest w poście

Konto jak by ktoś potrzebował
Login: test
Hasło: testtest
Ardex napisał 15.08.2017, 23:50:
Podczas tworzenia nowego tematu jest pytanie "Czy potrzebne jest konto aby odtworzyć błąd?" jeżeli klikniesz na "Tak" zostanie wyświetlone pole na wprowadzenie loginu i hasła do konta testowego. W ten sposób jest to bardziej widoczne w poście. Na przyszłość prosilibyśmy o używanie tej funkcji.
Wykonaj krok trzeci w poradnika, który wrzuciłem wcześniej. Jak nie podziała to zamień styl na domyślny i wyłącz wszystkie pluginy
(15.08.2017, 23:49)Ardex napisał(a): Wykonaj krok trzeci w poradnika, który wrzuciłem wcześniej. Jak nie podziała to zamień styl na domyślny i wyłącz wszystkie pluginy

Wykonałem wszystko z tego poradnika, wydaje się być wszystko dobrze

Nie mogę zmienić stylu bo usnąłem Możliwość zmiany stylu -.- {Jestem Kretynem}
Zaloguj się do phpMyAdmin i wykonaj
UPDATE mybb_themes SET def 0;
UPDATE mybb_themes SET def 1 WHERE name "Default" 



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości