MyZlot! - Oficjalne przecieki

Założony przez RadnoK.

Cześć!

Sądząc po całkiem pozytywnym odzewie w poprzednim temacie, zapewne ucieszy Was informacja, że mamy dla Was kilka nowych ustaleń w związku z organizowanym przez nas forumowym zlotem ;).
Po dokładnym sprawdzeniu wszystkich aspektów tego przedsięwzięcia i biorąc pod uwagę nasze niesamowite ambicje, zdecydowaliśmy jak możemy to ostatecznie zorganizować. Ponieważ pierwszy raz robimy coś takiego na naszym forum, chcielibyśmy aby było zarówno satysfakcjonujące dla Was jak i dla nas. 

W związku z tym 26 sierpnia chcemy Was zaprosić do Łodzi, gdzie odbędzie się pierwszy MyZlot! Szczegóły dotyczące miejsca oraz godziny przedstawimy w kolejnym newsie w przeciągu tygodnia. Wydarzenie będzie mieć charakter Meetup-u. Oznacza to, że nie planujemy z góry żadnego noclegu, czy też transportu dla uczestników. Zagwarantować za możemy miejsce do wspólnego posiedzenia przez kilka godzin oraz niepowtarzalną atmosferę :cool: Oczywiście każdy może sobie wyjazd zaplanować tak, aby przy okazji zapoznać się z wieloma atrakcjami jakie ma do zaoferowania dla turystów Łódź.

Z racji tego, że organizujemy to wszystko w wolnym czasie i ze środków forum, nie obejdzie się bez symbolicznej opłaty za wstęp. Uważamy, że 30zł powinno być kwotą, na którą może sobie pozwolić każdy zainteresowany - wystarczy przypomnieć, że jest to niepowtarzalna okazja do bezpośredniego poznania innych pasjonatów z naszego forum. Zapewniamy, że to zupełnie inny kontakt, a poznane na żywo osoby to zupełnie inny wymiar kontaktu niż jedynie ten przez forum. 


Serdecznie zapraszamy!
Podziękowali: Conors, myCreedo, Łukasz Tkacz, Winchester, Kacper Wojciechowski
TaniDedyk.pl
Planujecie jakąś fotorelację ze spotkania, czy jednak wolicie anonimowość przynajmniej w sieci?
Moja oferta - pomoc przy tworzeniu i edycji stron i forum MyBB
Poradnik - Jak zbadać element na stronie?
(10.08.2017, 14:46)Fyeem napisał(a): Planujecie jakąś fotorelację ze spotkania, czy jednak wolicie anonimowość przynajmniej w sieci?

Raczej nie wyobrażamy sobie zlotu bez zdjęć :)
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: [email protected]
Podziękowali: Fyeem
Zaznaczamy, że obecność na zdjęciach nie jest obowiązkowa. Jak ktoś nie chce - nie zmuszamy.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Jedzie ktoś z Poznania w tamtą strone ?
(12.08.2017, 21:07)amurek123 napisał(a): Jedzie ktoś z Poznania w tamtą strone ?

Nie wiem jak wypadnę z pracą, ale możliwe że ja jadę. Ofc pociągiem :D
Podziękowali: amurek123


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości