Do czego służy plugin NewPoints?

Założony przez Perssmon.

Do czego służy plugin NewPoints prócz tego, że dodaje on walutę na forum np. za napisanie posta. Jaki jest jego cel? Czy można w nim skonfigurować, że za zdobytą walutę można wykupować np. dostęp do zmiany awataru. Czy chodzi w nim o coś całkiem innego?
TaniDedyk.pl
Jeśli chodzi o dostęp do zmiany awataru, to musiałbyś pokombinować w pluginie Subscriptions, który jest niestety płatny. Pirata Nervo za darmo udostępnił tylko sam system. Lepsze modyfikacje i wtyczki są już płatne.
Jak napisałem, głównie nie chodzi mi o zmianę awataru, to tylko przykładowe pytanie, ponieważ na tą chwilę nie widzę sensu dodawania waluty, która będzie tylko po to żeby być. ;)
Jeśli chcesz zautomatyzowany system musisz wydać parę złoty na płatne dodatki do tego pluginu. Możesz również ręcznie zmienić komuś avatar, podpiąć dany temat czy dodać do wybranej grupy jeśli przeleje Ci daną kwotę w formie darowizny. Nie skreślałbym tego pluginu, tylko dlatego że za dodatkowe rzeczy trzeba płacić ponieważ można go kreatywnie wykorzystać.
Przeciez nikt nie zmusza cie go do wgrania, skoro niezadowala cie jego obecna forma poszukaj zamiennika moze bedzie bardziej rozdubowany
Ja robię tak że jeśli ktoś chcę kupić za walutę na forum muzykę w profilu to odejmuję mu daną ilość kredytów z jego konta.
Ja, na ten przykład, na forum CS'owym wprowadziłem ten system pod nazwą Blanty. Można było kupić za dana ilość VIP'a, unwarna, zmianę nicku na jakiś kolor.
Moja oferta - pomoc (prywatna) przy tworzeniu i edycji forum MyBB.
Pomoc prywatna (wiadomość PW) za na prawdę niewielką opłatą. :)Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości