Wiele obrazków rang - sposób wyświetlania

Konfiguracja  Założony przez  Bansuj.

Witam,

chciałbym stworzyć na swoim forum podwójny system rang - każdy user miałby mieć jedną rangę dodawaną przeze mnie (np. Clan Leader, Member), a obok niej obrazek pobocznej rangi (coś w stylu poziomu - automatyczne levelowanie wraz z ilością napisanych postów). Chciałbym aby to wyglądało mniej więcej tak:
   

Dwie rangi, dwa obrazki, jeden obok drugiego.
Do wyświetlania wielu rang przy postach zainstalowałem plugin "Multiple Usergroup Images on Postbit/Profile", tam jednak domyślnie rangi pojawiają się jedna pod drugą i nie ma opcji aby to zmienić. W szablonie obie zmienne są obok siebie:
   

Dlatego pewnie będzie trzeba kopać głębiej w plikach. Wiecie może gdzie dokładniej, albo znacie jakiś plugin w którym ustawię wyświetlanie obrazków rang obok siebie?

Dzięki z góry za pomoc, pozdrawiam
Aktualnie wygląda to tak jak chcesz więc nie do końca rozumiem co chcesz zrobić.
Wsparcie poza forum - odpłatne.
Nie wygląda tak jak chcę, aktualnie mam tylko jedną wyświetlaną rangę, a jak ustawię wyświetlanie dwóch to są pod sobą. Obrazek to tylko fotoszopowa wizualizacja.
W takim razie dodaj kolejną rangę aby można było zobaczyć efekt.
Wsparcie poza forum - odpłatne.
Tak to wygląda:
   

Zamysł mam taki aby przyciąć obecną rangę i dodatkową do niej "zintegrować", aby wyświetlała się obok.
najprościej to dodać float:left; do pierwszej rangi i później kolejnych - wszystko w zależności od wielkości ikon.
Wsparcie poza forum - odpłatne.
Gdzie dokładnie to dodać? W CSS?
Dla {$post['groupimage']} oraz {$post['additional_image']} musisz stworzyć jeden wspólny div, a następnie do każdego z nich kolejny i oscylować - tutaj masz przykład http://jsfiddle.net/dimitrios_87/d5Z6V/11/
Wsparcie poza forum - odpłatne.
Coś się ruszyło, ale też trochę zepsuło :P
   

/Edit: Ogarnąłem to br'kami, ale rangi pokazują się dalej mocno przesunięte w lewo
   
Spróbuj poszukać samemu i próbować:
https://stackoverflow.com/questions/1145...nother-div
Wsparcie poza forum - odpłatne.
Poradziłem sobie za pomocą tabeli i wyśrodkowania jej.

Jakiś pomysł jak zmniejszyć/usunąć zaznaczoną niżej przerwę między obrazkami?
   

/Edit: Dałem radę dzięki margin-left, także osiągnąłem już odpowiedni rezultat i temat zamknięty.
Jednak niezamknięty. Zamiast zmieniać grupę z Level 1 na Level 2, są one dodawane, user ma dwie i co za tym idzie dwa obrazki
https://www.w3schools.com/cssref/pr_class_display.asp
Wsparcie poza forum - odpłatne.
Ale co ma do tego CSS? Chciałbym aby po napisaniu 10 posta user był usuwany z grupy Level 1 i dodawany do grupy Level 2, a zamiast tego jest w obu grupach.

Niby w Systemie awansów jest napisane "Zmieniana grupa", a dupa - nie zmienia się tylko dodaje kolejna.
Wybrałeś odpowiednio to?

Zmieniana grupa *
Wybierz 'Główna grupa', jeśli ma zostać zmieniona główna grupa użytkownika. Wybierz 'Dodatkowa grupa', jeśli ma zostać zmieniona dodatkowa grupa użytkownika, widoczna w profilu.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości