Poprawki w pluginie Shop 1.7

Konfiguracja  Założony przez  maniek1523.

Witam, 
Czy jest możliwość dodania polskich znaków w pluginie Shop 1.7? Mam z tym trochę problem, bo nie ładnie to wygląda i dodatkowo w liście rozwijanej po prawej stronie jest nie działający obrazek. Czy ktoś wie jak on wygląda lub skąd mogę go pobrać? Widocznie brakuje mi go w szablonie...
   
Spróbuj zapisać bez boom - https://webboard.pl/thread-3554.html

A co do ikony - brakuje jej - http://forum-kawiarenka.cba.pl/images/fl...llapse.gif
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
@"Conors"
Ja wiem jakiej ikony brakuje - pytałem o to czy wie ktoś jak ona wygląda, żebym wiedział co tam wklepać...
Masz ja w katalogu /images.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
@Divir
Zgoda, tyle że mam collapse.png
A pewnie chodzi o to, żeby się zmieniało jak w tym toogle na "on" i "off" czy coś w tym stylu :D
Wgraj to do odpowiedniego katalogu.

  Obrazki.zip (Rozmiar: 1,15 KB / Pobrań: 144)
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
(10.07.2017, 18:24)maniek1523 napisał(a): @Divir
Zgoda, tyle że mam collapse.png
A pewnie chodzi o to, żeby się zmieniało jak w tym toogle na "on" i "off" czy coś w tym stylu :D
Tak, dlatego od tego masz 2 grafiki - collapse.png i collapse_collapsed.png.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Tylko, że w pluginie ma ustawione .gif ;P
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Oh, nie wiedziałem że plugin nie używa domyślnych grafik.
W takim razie przekonwertować na gif lub zmienić w pluginie gif na png i gotowe. :P
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
@"Conors"
A propos jeszcze tych polskich znaków - zrobiłem tym sposobem, który podałeś w newpoints_shop.lang.php (nie wiem czy to za to odpowiada), ale nadal polskich znaków nie widzi..
Wyślij tutaj ten plik w załączniku. Jeśli zapisałeś poprawnie (jeśli są krzaczki w samym pliku trzeba je zastąpić) to powinno działać.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.

  newpoints_shop.lang.php (Rozmiar: 5,25 KB / Pobrań: 131)
Podaj jeszcze plik z plugins
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.

  newpoints_shop.php (Rozmiar: 89,62 KB / Pobrań: 147)
Sprawdź.

  newpoints_shop.php (Rozmiar: 89,63 KB / Pobrań: 147)
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości