Avatary przy ostatnich postach

Konfiguracja  Założony przez  maniek1523.

Witojcie!
Aktywowałem plugin "Avatary przy ostatnich postach" autorstwa Filipa Klara (ver. 1.5) i wszystko fajnie, tylko:
Kto to wie, dlaczego nie wyświetlają się domyślne awatary, tylko te zmienione przez użytkownika (zamiast domyślnych awatarów wyświetla się tekst alt. czyli np. default_avatar) i czy przy poddziałach mogłyby się wyświetlać te informacje tak samo jak przy postach w głównym dziale? Zaznaczyłem to na screenie, bo nie wiem czy ktoś zrozumie te moje głupoty... Mogłoby być nawet tak, jak jest przy tym info niżej. Bez nazwy tematu, który został napisany w jednym z poddziału... Bo przyznam, że dość nieestetycznie to wygląda...
   
Sprawdź plugin LightAvatars, on chyba działa jak należy.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Jest to samo, tyle że tutaj wyświetla domyślny awatar. A tak to w poddziale efekt ten sam...
Wolałbym raczej z tym pluginem Filipa Klara, tylko nie wiem jak to zrobić, żeby było ok...
Plugin Filipa Klara wskazuje na zły adres, należy go zmienić.
Wskazuje na: /admin/styles/default/images/default_avatar.gif.

Co do wychodzenia tekstu poza ramkę - usuń white-space: nowrap; z komórki od ostatniego posta.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Z tym white-space trochę lepiej to wygląda... Tylko przy dłuższej nazwie tematu avatar leci do góry. Można go umieścic po prawej stronie?
I na stronie głównej też? No i żeby od awatara i tekstu była jakaś przerwa malutka
Do klasy lastpost dodaj: display: flex;, a wszystko poza zmienną od awatara zamknij w jakimś div. Tak, aby ten div zaczynał się po avatarze, a kończył przed zamknięciem tagu span.

Jeśli chcesz, aby avatar był wyświetlany równo w pionie - dodaj również align-items: center; po tym display: flex;.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości