brak okienka na wpisanie powodu zgłoszenia.

Błąd   Założony przez  maniek1523.

Po wybraniu opcji "Inny powód" w zgłoszeniu posta nie pojawia mi się okienko na ręczne wpisanie własnego powodu... Screen poniżej, ale lepiej chyba sobie to samemu zobaczyć. Dlatego też podaję konto testowe.
   

EDYCJA: Stopka wyedytowana (11:46)
Szogi1910 napisał 24.06.2017, 23:12:
Zapoznaj się z i popraw stopkę forum.
Czy ktoś wie jak to rozwiązać?
U mnie opcja zgłoś nie działa w ogóle... sprawdź swoją konsole i napraw błędy.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Aha, no ok. Ale jaką konsolę? xd

edit: nie wiem, ale u mnie wszystko śmiga. Sprawdzałem z każdego konta...
F12 kliknij na swoim forum.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
No dobrze, ale mówię Ci, że mi normalnie z każdego konta działa opcja zgłoś. Tyle że po wybraniu inny powód nie wyskakuje okienko żeby wpisać treść..
Google chrome:
Zgłoś nie działa
ctrl+f5 u NIE ! mnie poszło (pomyłka była)

To napraw:
   
No to fajnie... A jakieś pomysły jak to naprawić???
Wystarczyło przeczytać te błędy i wpisać w google

do .htacces dodaj
DirectoryIndex portal.php index.php index.html index.htm report.php
Header set Access
-Control-Allow-Origin "*" 
Patryk, nie mam pliku .htacces... Chyba, że odpowiadają mu htacces.txt lub htacces-nginx.txt...
Plikowi htaccess.txt trzeba zmienić nazwę na .htaccess.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Divir, zrobiłem jak mówiłeś i "Cos sie popsulo": Przepraszamy, błąd serwera. Skrypt PHP przekroczył limit czasu wykonania lub wystąpił inny błąd skryptu.
Zapewne cba blokuje coś jak zwykle. Na twoim miejscu bym przemyślał zmiane hostingu. Utwórz nowy plik w takim razie.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Zobaczcie teraz, czy działa. Zrobiłem nowy plik i tam dodałem. A hosting zmienię... Ale chcę potem gotowy projekt przenieść...
No dalej nie wyświetla, ale 1 błąd z konsoli naprawiony.

spróbuj jeszcze podmienić na to
DirectoryIndex portal.php index.php index.html index.htm report.php showthread.php
Header set Access
-Control-Allow-Origin "*" 



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości