poziom reputacji w widoku posta

Założony przez  maniek1523.

Witam, czy istnieje możliwość, aby powiedział mi ktoś jak zrobić takie wyświetlanie punktów reputacji użytkownika w poście jak jest tu na forum? Tzn domyślam się, że ma to coś wspólnego z motywem prefiksów wątków a'la IPB, ale nie wiem jak to zrobić. Żeby zamiast "Reputacja: 0" było np. szare tło z gwiazdką i 0, albo na reputacji dodatniej zielone, ujemnej czerwone itd :P
https://webboard.pl/thread-59928.html
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
@"Fyeem"
Chyba nie o to chodziło :D Reputation Levels mam już zresztą wgrane. Chodziło mi o to, żeby w widoku posta w informacji o użytkowniku zmienić z "Reputacja: 0" na takie coś, jak jest tutaj na forum :D
Zamień słówko reputacja na ikonkę font awesome, zamknij to w tagu span i ostyluj.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
@Divir
No dobrze, ale tak jaśniej? :P Kiedyś pewnie sobie z tym poradzę, ale póki co ćwiczę :D
Użyj tego poradnika: https://webboard.pl/thread-45824.html
Dzięki niemu dowiesz się w jakich szablonach musisz szukać interesującej cię rzeczy i w jaki sposób jest to zrobione tutaj. My używamy akurat tagów li w tym miejscu, ale tobie nic nie szkodzi na przeszkodzie użyć span (będzie ci prościej).
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Nie no, to akurat wiem jak się robi... Gorzej z ułożeniem kodu na to...
Na tym forum masz tag li po zbadaniu elementu. Wystarczy, że zamienisz go na span i będziesz się odwzorowywał na tutejszym css.
Zmian musisz dokonać w szablonie postbit_reputation. Aby uzyskać samą tę gwiazdkę, musisz użyć ikonek FontAwesome (lub ich jakiś odpowiednik, ale już masz FontAwesome podpięte). Gwiazdkę uzyszkasz dzięki:

<i class="fa fa-star"></i>
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Kombinowałem, ale nie wychodzi... W zasadzie wcale nie ma żadnych zmian... Chyba można zamknąć
Szogi1910 napisał 24.06.2017, 00:03:
Nie zamykamy wątków. Zapoznaj się z
Nie ma zmian? Ciasteczka wyszczone?
Tak czyściłem. Nie robiłem może już gotowca, bo nie wiem i tak jk to zrobić, ale zmieniałem coś w wyświetlaniu reputacji, czyściłem i nic...
Na pewno edytujesz dobry szablon? Nie używasz cloudflare lub czegoś w tym stylu? Próbowałeś przebudować pamięć podręczną w ACP? Zamiast czyścić ciasteczka wyczyść cache.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Panowie, wróciłem do tego pomysłu, bo studiując troszkę css i patrząc na to co radził mi Divir, doszedłem do wniosku że warto jednak się tym zająć, efekt widać już jakiś na moim forum, tylko teraz pytanie... Jak to ostylować, żeby na minusie było czerwone, neutralne szare i pozytywne zielone? Trochę poedytowałem, więc jak możecie to doradźcie co zrobić, bo nie śmiga :P
Przenieś wszystko do szablonu postbit_reputation_formatted_link. Klasę która jest tam w tagu strong użyj do ostylowania całego tagu span.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Divir, takie cuda się dzieją jak teraz. Próbowałem odwzorowywać się na kodzie z forum...



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości