Tło forum

Błąd   Założony przez  Lancinho.

Witam mam problem z rozciągnięciem tła na forum, mianowicie chciałbym by było rozciągnięte po całości na każdej rozdzielczości ekranu.

Obecnie mam tak ustawione lecz nie sprawuje się to na smartfonach.


background : url(images/PaintballMod/bgbody.jpg) no-repeat center center fixed;
 -webkit-background-size: 100% 100%;
 -moz-background-size: 100% 100%;
 background-size: 100% 100%;
Wszystko jest ok, odśwież sobie cache ;)
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”
No właśnie na telefonie tło nie jest za dobrze rozciągnięte, jak możesz zobacz przez telefon porównaj z przeglądarką z kompa to będziesz wiedział o co mi chodzi :)
Loniu widze ze tez korzystasz z mybboard :-)

U mnie na komputerze bylo tak samo jak na tele czyli tak jakby ktos pociagnal pedzlem z fioletowa farba.

Moim zdaniem po prostu cale tlo jest do kitu. Na polowie listy serwerow jest bialy kwadrat. Sprobuj ustawic width i heigh na 100%. Jak nie to wyzeruj margin i padding dla body lub dla glownego diva. Porownaj roxdzielczosc i wymiary css starego tla z nowym.

PS: Nie dawajcie mi znowu notatnki moderatora ze moj post jest nie na temat lub nie potrzebny jak probuje pomoc.

Pozdrawiam :-)
Z MyBB 2lata korzystam wiec wiesz.
background : url(images/PaintballMod/bgbody.jpg) no-repeat center center fixed;
 -webkit-background-size: 100% 100%;
-moz-background-size: 100% 100%;
background-size: 100% 100%;
Jak masz napisane powyżej wszystko jest ok ale nie wiem jak ustawić pod telefon by się wyświetlało poprawnie, width i heigh nic tu nie da gdyż jest już ustawione poprawnie, brakuje mi jednego wpisu co poprawi tło na smartfonach. A co do wymiarów starego tła nie ma znaczenia bo po to jest powyższy wpis by rozciągnąć tło niezależnie od rozmiaru fotki.
Zainteresuj się rwd
https://www.w3schools.com/css/css_rwd_images.asp
Niestety nic nie mogę wymieleć.
Dodaj to do headerinclude
<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1">
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”
Maiłem to i w indexie i w headerinclude niestety to samo.
To samo przy google ads wywala mi błąd









Odświeżam wątek nadal sobie nie poradziłem z problemem rozjechanego tła na smartfonie, ktoś ma pomysły? Zmieniłem tło i na androidzie piskami się wyprostowały a nie powinny porównajcie proszę i piszcie swoje pomysły.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości