Po usunieciu usera wysiadło forum

Błąd   Założony przez  L0zer.

Witajcie. Tak jak w temacie usunałem usera i wysiadło logowanie oraz acp, dodatkowo po jakims czasie wyrabalo bledy na stronie glownej
Szogi1910 napisał 08.06.2017, 15:03:
Zły dział. Na przyszłość staraj się pisać tematy w odpowiednich działach ;)
W jaki sposób go usunąłeś? Co to był za user (zwykły, a może super admin)?
Nie edytowałeś przypadkiem plików notatnikiem lub jakimś innym edytorem, który zapisał plik używając kodowania utf-8 z boom?
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
(08.06.2017, 14:48)Divir napisał(a): W jaki sposób go usunąłeś? Co to był za user (zwykły, a może super admin)?
Nie edytowałeś przypadkiem plików notatnikiem lub jakimś innym edytorem, który zapisał plik używając kodowania utf-8 z boom?
Nie edytowałem nic, nie chcacy usunalem go w bazie danych, zwykly user

EDIT! Naprawilem bledy, nie dziala nadal logowanie
Po usunięciu zwykłego użytkownika z bazy niemożliwe żeby taki błąd powstał. Na pewno robiłeś coś jeszcze. Spróbuj otworzyć plik z błędu i zapisać go w utf-8 bez boom.
Dlaczego nie działa logowanie i ACP? Co się dzieje?
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
(08.06.2017, 14:55)Divir napisał(a): Po usunięciu zwykłego użytkownika z bazy niemożliwe żeby taki błąd powstał. Na pewno robiłeś coś jeszcze. Spróbuj otworzyć plik z błędu i zapisać go w utf-8 bez boom.
Dlaczego nie działa logowanie i ACP? Co się dzieje?
Ten blad usunałem, zle kodowanie. ACP pisało niepoprawna sesja administratora, usunalem cookies i juz nawet zalogowac sie nie moge
cookiesecureflag masz ustawione na 0?
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
(08.06.2017, 15:03)Divir napisał(a): cookiesecureflag masz ustawione na 0?

Zapomnialem calkowicie.. rozwiazane
Szogi1910 napisał 08.06.2017, 15:13:
Pamiętaj aby oznaczać temat jako rozwiązany, wybierając najlepsze posty Pamiętaj aby podziękować za otrzymaną pomoc



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości