nie mogę się zalogować na forum

Błąd   Założony przez  TMas3tR G2a.

Witam 
Mam problem taki, że nie działa mi przycisk masz konto, zaloguj się! Gdy wcześniej nacisnąłem na ten przycisk to od razu wysuwało się okienko z logowaniem teraz natomiast nic się nie wysuwa
Nie masz skryptu na to. Możesz go znaleźć w oryginalnym stylu w szablonie header_welcomeblock_guest.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
<!-- Continuation of div(class="upper") as opened in the header template -->
Masz konto? <div class="user-menu-wrap">
<
class="user-menu" href="#">Zaloguj się.</a>
<
div class="user-menu-list user-quick-login">
 <
form method="post" action="{$mybb->settings['bburl']}/member.php">
 <
input name="action" type="hidden" value="do_login" />
 <
input name="url" type="hidden" value="" />
 <
input name="quick_login" type="hidden" value="1" />
 <
div class="user-login">
 <
span>
 <
input placeholder="Login" name="quick_username" id="quick_login_username" type="text" value="" class="textbox initial_focus" />
 </
span>
 
 <
span>
 <
input placeholder="Hasło" name="quick_password" id="quick_login_password" type="password" value="" class="textbox" /> 
 </
span>
 
 <
span>
 <
a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=lostpw" class="lost_password">{$lang->lost_password}</a>
 </
span>
 
 <
span>
 <
input name="quick_remember" id="quick_login_remember" type="checkbox" value="yes" class="checkbox" checked="checked" />
 <
label for="quick_login_remember">{$lang->remember_me}</label>
 </
span>
 
 <
span>
 <
input name="submit" type="submit" class="button" value="{$lang->login}/>
 </
span>
 </
div>
 </
form>
</
div>
</
div>

<
a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=register" class="button-register">Rejestracja</a></span>
 </
div>
 </
div>
 
 <
script type="text/javascript">
 $(
"#quick_login input[name='url']").val($(location).attr('href'));
 </
script
to mój header_welcomeblock_guest
ok, a to mój z jakiegoś innego szablonu

                        <!-- Continuation of section(class="upper") as opened in the header template -->
                        <span class="welcome">{$lang->welcome_guest} <a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=login" onclick="$('#quick_login').modal({ fadeDuration: 250, keepelement: true, zIndex: (typeof modal_zindex !== 'undefined' ? modal_zindex : 9999) }); return false;" class="login">{$lang->welcome_login}</a> <a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=register" class="register">{$lang->welcome_register}</a></span>
                    </section>
                </section>
                <section class="modal" id="quick_login" style="display: none;">
                    <form method="post" action="{$mybb->settings['bburl']}/member.php">
                        <input name="action" type="hidden" value="do_login" />
                        <input name="url" type="hidden" value="" />
                        <input name="quick_login" type="hidden" value="1" />
                        <table style="width: 100%" cellspacing="{$theme['borderwidth']}" cellpadding="{$theme['tablespace']}" border="0" class="tborder">
                            <tr>
                                <td class="thead" colspan="2"><span style="font-weight: bold">{$lang->login}</span></td>
                            </tr>
                            <tr>
                                <td class="trow1" style="width: 25%"><span style="font-weight: bold">{$login_username}</span></td>
                                <td class="trow1"><input name="quick_username" id="quick_login_username" type="text" value="" class="textbox initial_focus" /></td>
                            </tr>
                            <tr>
                                <td class="trow2"><span style="font-weight: bold">{$lang->password}</span></td>
                                <td class="trow2">
                                    <input name="quick_password" id="quick_login_password" type="password" value="" class="textbox" /> <a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=lostpw" class="lost_password">{$lang->lost_password}</a>
                                </td>
                            </tr>
                            <tr>
                                <td class="trow1">&nbsp;</td>
                                <td class="trow1 remember_me">
                                    <input name="quick_remember" id="quick_login_remember" type="checkbox" value="yes" class="checkbox" checked="checked" />
                                    <label for="quick_login_remember">{$lang->remember_me}</label>
                                </td>
                            </tr>
                            <tr>
                                <td class="trow2" colspan="2">
                                    <section align="center"><input name="submit" type="submit" class="button" value="{$lang->login}" /></section>
                                </td>
                            </tr>
                        </table>
                    </form>
                        <br class="clear" />
                </section>
                <script type="text/javascript">
                    $("#quick_login input[name='url']").val($(location).attr('href'));
                </script>
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Chodzi mi konkretnie o naprawienie mojego a nie jakieś inne bo to nie pasuje do mojego stylu
Co za problem porównać te 2 szablony i poszukać błędu?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Zauważ, że twój login nie ma przypisanego zdarzenia onclick.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
a mógłbyś mi pomóc gdzie konkretnie to wstawić bo szukam szukam i zrobić nie mogę
Pokaż jak próbujesz, nie licz na gotowca.
Masz podane zdarzenie onclick, wystarczy zwykłe kopiuj i wklej.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
hymm dziwne, dostałem ten header_welcomeblock_guest od innego ziomka z tym samym stylem, któremu wszystko działa wpisałem go a mi nadal nie działa więc nie wiem o co może chodzić
Napisałem ci o co chodzi i co należy zrobić, aby to naprawić. Nie licz ze wszystkim na gotowe rozwiązanie.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości