[1.4.10] Aktualizacja MyBB

Założony przez Lukas.

MyBBoard.net wydał dzisiaj poprawkę, sporo błędów z 1.4.8 zostało naprawionych. Do tego MyBB jest kompatybilne z PHP 5.3 i skrypt instalacyjny będzie opcjonalnie wysyłał anonimowe informacje o serwerze.

Paczka ze zmienionymi plikami
Musicie uruchomić skrypt aktualizacyjny (poradniki macie na wiki.mybboard.pl, wiki.mybboard.net bądź na Mybbsite).

Zostało poprawiony kilka błędów związanych z PostgreSQL, błędnych formatowanie RSS, braku captcha, gdy forum jest wyłączone, itd. Nie będę pisał wszystkich poprawek bo to bez sensu, macie u góry odnośnik do postu, w który jest wszystko wymienione.
TaniDedyk.pl
W naszym dziale Download dostępne są już do pobrania: wersja instalacyjna skryptu MyBB 1.4.10 oraz polska paczka językowa dla MyBB 1.4.10.
Nieźle, szybko działacie. Pozdro!
Prócz reszty problemów po aktualizacji nie mogę sobie poradzić tylko z jednym.. poradźcie proszę.

(...) - problem omawiany w oddzielnym wątku: https://mybboard.pl/watek-bledy-zw-z-ocenami-po-aktualizacji-do-1-4-10

Jest też drugi błąd, zobaczcie jak u Was na forach, plugin Thank You zlicza każdy napisany post jako post, w którym się pomogło (nie w liczniku pod awatarem tylko w liście postów, "w których pomógł".
Usuń zawartość szablonu forumdisplay_announcement_rating. Wykonałeś aktualizację z wykorzystaniem skryptu aktualizacyjnego?

Drugi problem to prawdopodobnie błąd w pluginie.

Jeżeli macie problemy ze skryptem po aktualizacji, to starajcie się tworzyć wątki w odpowiednich działach, a nie dopisywać się tutaj.
Czy naprawia to błąd z nieprzeczytanymi postami w poddziałach?
Tego jeszcze nie naprawiono.


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości